махрові рушники

  1. Як вибрати махровий рушник
  2. Як доглядати за махровими рушниками

Махрові рушники сьогодні стали неодмінними атрибутами будь-якої ванної кімнати, та й на кухні багато господинь вважають за краще використовувати м'які і ніжні серветки з махорки. Народна любов дісталася цим виробам заслужено. Адже їх ніжність, здатність вбирати вологу і стійко переносити множинні прання не могла не торкнутися сердець найвимогливіших покупців.

Як вибрати махровий рушник

Сьогодні махрові рушники інтернет магазини пропонують з бамбука, модала, бавовни, віскози та інших матеріалів. У величезній кількості моделей легко загубитися, але хочеться купити махровий рушник не тільки естетично привабливий, але і якісне. Як бути?

1. Дивимося на склад тканини:

  • бавовна швидко грубіє, хоча добре вбирає вологу і вірно служить близько 3 років;
  • бамбукові рушники потребують більш делікатній пранні, але поглинає воду навіть краще котону і так само швидко від неї позбавляються;
  • модал міцний і довговічний, але поступається першим двом матеріалами по гігроскопічності.

2. Визначаємо щільність. Частіше переплетення ниток збільшує міцність і термін служби виробу. Махрові рушники виробляють різної щільності - від 300 г / кв.м. до 800 г / кв.м.. Шукайте моделі з показником 500 - 800 г / кв.м..

3. Вимірюємо довжину петель. Довжина ворсу до 3,5 мм недостатня: такий виріб буде погано поглинати вологу. 8-міліметровий петлі швидко скочуються і втрачають естетичну привабливість. Вибирайте махрові рушники з розміром петлі 5 мм.

4. Звертаємо увагу на м'якість. Будьте уважні: в дуже м'якому рушник можуть виявитися синтетичні добавки, які згубно позначаться на його гігроскопічності.

5. Не забуваємо про розміри. Стандартні махрові рушники випускають в декількох розмірах - рушник для рук і обличчя (50 х 90 см), рушник для ніг (50 х 70 см), банний рушник (70 х 140 см).

Як доглядати за махровими рушниками

Дотримання нижче наведених правил допоможе продовжити термін служби махрових виробів:

  • новий рушник перед використанням слід випрати: так ви позбудетеся від зайвих барвників і запахів;
  • при пранні застосовуйте рідкі миючі засоби. Стираючи з порошком, користуйтеся кондиціонером і виставляйте режим додаткового полоскання;
  • кип'ятити махрові рушники не рекомендується: висока температура руйнує структуру волокна;
  • розпушити махру допоможе полоскання в сольовому розчині;
  • оберігайте махрові рушники прасування, інакше ви ризикуєте їх пошкодити.

В Україні недорого купити махрові рушники можна в нашому інтернет-магазині. Достатньо лише натиснути кнопку «Купити» і заповнити форму замовлення.

Як бути?