Класичні вузли для краватки повинен знати кожен чоловік, який хоче бути стильним і елегантним

  1. Найпоширеніші способи зав'язування краватки:
  2. У чому полягає різниця способи між собою?
  3. Основні моменти при підборі
  4. Як перевірити себе?
  5. Методика зав'язування простого вузла

рекомендуємо вам почитати

На сьогоднішній день ніхто з чоловіків не скаже, що зав'язування краватки є простою процедурою. Вона не так легко дається новачкам, які тільки вчаться зав'язувати цей модний аксесуар. Тільки після багаторазових тренувань ця процедура стане для вас звичним заходом. Перед тим, як навчитися цієї нелегкої справи, потрібно вивчити найбільш популярні вузли для краватки, яких сьогодні існує більше 90. І це тільки класичні методики, які використовуються вже не один десяток років. Щоб вибрати з них найбільш підходящий, слід вивчити всі варіанти. При виборі слід орієнтуватися на ваші індивідуальні особливості, а також на ширину краватки.

Найпоширеніші способи зав'язування краватки:

  • простий;
  • подвійний;
  • віндзор;
  • подвійний віндзор;
  • Напіввіндзор;
  • принц Альберт;
  • Кавендіш;
  • гранчестер;
  • клінч.

простий;   подвійний;   віндзор;   подвійний віндзор;   Напіввіндзор;   принц Альберт;   Кавендіш;   гранчестер;   клінч

Будь-який чоловік, який хоче виглядати стильно і оригінально, повинен вміти зав'язати звичайний або французький краватку хоча б кількома з цих способів. При цьому, потрібно враховувати певні загальні рекомендації, які слід дотримуватися, якщо ви хочете пов'язати красивий краватка. В першу чергу, потрібно пам'ятати, що пов'язуючи аксесуар методом клінч або іншим зручним способом, слід робити це не в руках, а прямо на комірці сорочки. Важливо дотримуватися певну довжину вироби, яка не повинна бути нижче 2 см від пояса. Перед тим, як зав'язати французький краватку, необхідно спочатку підняти комір сорочки, а потім покласти краватку на комір. Зробити це слід таким чином, щоб вузький край розташовувався приблизно на середині широкої частини.

У чому полягає різниця способи між собою?

Представники сильної статі часто використовують кілька способів виконання, з яких потрібно вибирати найбільш підходящий для кожної конкретної ситуації. Тому, виникає питання, чому ж одні методи відрізняються між собою, наприклад, клінч і будь-який інший. Якщо ретельно вивчити різні методи, то можна виявити, що головною відмінністю між ними є обсяг тканини, яке використовується для виконання. Тобто, чим складнішим є вузол, тим більше і ширше він виходить. Це пов'язано з тим, що в ньому кінці перехрещуються більшу кількість разів.

Основні моменти при підборі

Вибираючи відповідний спосіб, щоб зав'язати краватку методом клінч або будь-яким іншим способом, рекомендується враховувати деякі правила. Тут слід орієнтуватися на довжину і ширину краватки , А також на щільність тканини. Тому, якщо ви хочете скористатися складним методом, тоді стандартна довжина 140 см може бути недостатньою. Крім того, зав'язуючи французький варіант, слід враховувати тяжкість вироби та особливості коміра сорочки. Для вибору розміру потрібно дивитися не тільки на модні тенденції, але і на загальноприйняті правила:

  1. великі чоловіки з широкими рисами обличчя будуть добре виглядати з великими вузлами, такими як віндзор або клінч;
  2. струнким представникам сильної статі краще вибирати акуратні вузли, такі як простий, Напіввіндзор і так далі.

Як перевірити себе?

Якщо ви не впевнені в тому, що правильно зав'язали аксесуар, потрібно використовувати ряд методів, що дозволяють перевірити себе. При неправильному зав'язуванні ви побачите кілька моментів, на які варто звернути увагу:

  • вузол занадто великий у порівнянні з комірцем сорочки;
  • надто дрібний вузол краватки, втрачається в кутах комірця;
  • кути комірця закривають краватку;
  • на передній план виходить петля краватки, яку не закривають кути сорочки.

З популярних способів зав'язування слід виділити клінч і подвійний вузол . Останній за зовнішнім виглядом близький до методу Вікторія. Основною відмінністю тут є подвійний спосіб зав'язування. Цей метод є одним з найпростіших, тому він не зажадає великого досвіду і вміння. Дану методику слід використовувати для того, щоб зав'язати легкий краватку, який не має наповнювача. Потрібно пам'ятати одну важливу річ при виборі аксесуара для зав'язування подвійним способом.

Починати виконання цього варіанту, як і методу клінч, необхідно з лицьової частини виробу. Далі схрещуються тонкий і товстий краю. Широка частина лягає зверху, прямуючи наліво. Після цього товстим краєм потрібно обернути вузьку частину, повернувши її направо. Товстий край в цьому випадку повинен розташовуватися внизу тонкого. Після цього тонкий кінець обертається за допомогою товстого. Останній простягається в шийну петлю, розташовуючись знизу. Далі широка частина протягується через подвійне вушко. На завершальному етапі вузол затягується і розправляється так, щоб акцентувати увагу на подвійному зав'язуванні.

Методика зав'язування простого вузла

Не менш популярним є і простий варіант, методика зав'язування краватки якого складається з наступних етапів:

  • широкий край вироби накладають на тонкий, після чого обертають навколо нього і зміщують вправо;
  • за допомогою широкого кінця вузьку частину обертають спереду, в результаті чого залишаючи його зліва;
  • широкий кінець піднімає догори і протягується через петлю;
  • далі товстий край протягується в вузол і випрямляється;
  • при закінченні вузький край використовується для того, щоб затягувати вузол навколо шиї. З його допомогою також регулюється ширина.

Одним з найскладніших і красивих вважається метод віндзор, яким можна стильно зав'язати краватку. Тому, слід розглянути спосіб його виконання докладніше:

  • широкий край кладуть на вузький, просмикуючи його в петлю, що утворилася. В результаті його залишають зліва;
  • широкий кінець обертають навколо петлі зліва і ззаду по відношенню до вузла, переводячи його на праву сторону;
  • далі широкий край піднімають вгору і протягують в петлю. Після цього він переводиться на ліву сторону;
  • широкий кінець застосовують для обертання вузла зверху, після чого його переводять на праву сторону;
  • далі широкий кінець піднімається вище і протягується в петлю;
  • на завершальному етапі широку частину протягують через вузол і випрямляють.

У чому полягає різниця способи між собою?
Як перевірити себе?