Осінні б'юті-секрети Оксани Медведєвої

Візажист міжнародного класу, мікропігментолог, керівник Арт-центру стилю і макіяжу Image Lab NEON Оксана Медведєва поділилася з нами секретами ідеального догляду за обличчям і пояснила, як вибрати правильну форму брів, як не переборщити зі збільшенням губ і розповіла про самих востребованнихт процедурах в Іркутську. Що робити і що краще не робити? Від експерта.

Від експерта

Які брови модні і які просять клієнти?

Жоден візажист або майстер-бровіст не придумав нічого кращого і прекраснішого, ніж натуральні форми, подаровані нам природою. Звичайно, за природними формами теж треба стежити і доглядати. Не хочеться зараз повторювати те, що давно відомо: в моді натуральні, широкі брови. Я завжди кажу, що в моді ті брови, які підходять до певного типу особи. Враховувати потрібно багато чинників, але перш за все - це індивідуальність, характер, спосіб життя і думки. Не кожна жінка може «носити» модні форми, навіть якщо вони йдуть їх власниці і ідеально збудовані з урахуванням форми обличчя, носа і очей. Форма брів настільки індивідуальна, що єдиної стверджує аксіоми тут не може бути. Брови відображають характер, моделюють погляд і тому так важливі.

При виборі форми і кольору брів необхідно пам'ятати про правила, в тому числі і про асоціативних. Наприклад, чому тонка брова може зробити старше їх володарку? Та тому що така брову не актуальна в наш час, відповідно, жінка з такими бровами, ймовірно, була молода за часів, коли тонкі брови були на піку популярності, а це було дуже давно! А жінки з широко розставленими бровами, вищипані волосками на голівці брови і з йдуть вниз кінцями, нагадують оточуючим людям про персонажа «П'єро» з дитячої казки, відповідно, їх і сприймають як мучениць і страдниць. Хоча все може бути і навпаки! У театрі і кіно часто використовують для відтворення образу героїв трюки з бровами. Тому з бровами краще не жартувати!
При виборі форми і кольору брів необхідно пам'ятати про правила, в тому числі і про асоціативних

Що популярно і модно в Іркутську? Що користується попитом у майстрів індустрії краси найчастіше? Через мене проходить достатня кількість клієнтів, і у мене є певна статистика, а також зворотний зв'язок.

За спостереженнями я виділила для себе декілька напрямків:

  • Перманентний макіяж зараз на піку популярності, і він буде затребуваний ще дуже довго. Тільки все більш-менш розібралися, в чому відмінність татуажу від перманентного макіяжу, коли з'явилася нова зірочка «мікроблейдінг». І тут почалося: «це не перманентний макіяж, це краще»! Це не боляче, а перманентний макіяж - це боляче і негарно. Інтернет рясніє фотографіями: найжахливіша робота горе-майстри з перманентного макіяжу з'являється із зображенням прекрасної роботи супер-майстра по мікроблейдінгу. Звичайно, багато майстрів і самі не завжди розуміють, чому вони навчилися, але я змушена розчарувати деяких читачів. Мікроблейдінг - це те ж саме, тільки іншими засобами, а саме внесення пігменту в певний шар шкіри ручним методом. Ось це і є головна відмінність мікроблейдінга від традиційного перманентного макіяжу, зробленого апаратом. Мікроблейдінг - азіатська методика, в татуюванні такий метод називається традиційно японським, і існує ця методика з тих часів, коли ще не було придумано електрику, мотор, ротор і т.д. Так що судіть самі, що є для нас більш новим, мікроблейдінг або апарат. Існує, звичайно безліч нюансів у мікроблейдінга і апаратного перманентного макіяжу, але це вже буде цікаво професіоналам. Неважливо, якими засобами зробили вам брови, головне - це руки майстра і його професіоналізм.
  • Затребуваний напрямок в індустрії краси - косметологія, а саме контурна пластика. Після того, як зроблений перманентний макіяж, клієнт біжить до косметолога поставити ботокс, диспорт або тому подібні препарати, потім обов'язково «підколоти» губки, потім ще раз підколоти губки і ще раз підколоти губки. І потім губки вже не схожі на губки, а нагадують щось інше, але все одно клієнт радий і робить «Селфі», викладає цей твір в інстаграм, після чого отримує багато лайків - і всі щасливі! Але з цим нічого вже не поробиш, обговорювати цих жінок я не беруся, цей період пройде, як і мода на «брови-ниточки».

Але з цим нічого вже не поробиш, обговорювати цих жінок я не беруся, цей період пройде, як і мода на «брови-ниточки»

  • З недорогих процедур затребувані вії: нарощування та процедури по типу завивки вій (ламінування, ботокс, реконструкція брів і вій). Нарощені вії міцно увійшли в наше життя і багатьом жінкам замінили туш. Буває, з віями трапляється перебір. Якість послуг часто страждає через майстрів-надомників, які навчилися з роликів в ютубі робити «лапки павучка» - так я називаю невдало нарощені вії. Можу відзначити, що кольорові вії і каміння вже не популярні серед іркутянок. Зате популярні брови! Слава богу, що ні кольорові. Хоча культ брів може привести нас і до цього кроку, нічому не здивуюся. Брови у б'юті-блогерів - улюблена тема. Судячи з того, що я бачу кожен день, можу сказати, що найпопулярніші у іркутянок дизайни брів - це прямі, широкі, з виразним кутом підйому брови над райдужкою ока, з основою у вигляді квадрата, виконані в насичених тонах від молочного шоколаду до глибокого Чорного кольору.

Судячи з того, що я бачу кожен день, можу сказати, що найпопулярніші у іркутянок дизайни брів - це прямі, широкі, з виразним кутом підйому брови над райдужкою ока, з основою у вигляді квадрата, виконані в насичених тонах від молочного шоколаду до глибокого Чорного кольору

  • Найдоступніша послуга в ціновому діапазоні - «манікюр плюс гель-лак». Такі процедури роблять часто. Майстри манікюру без роботи не сидять. Добре, що зараз в цьому напрямку встановилися більш спокійні дизайни, без химерною ліпнини та умопомрачающіх довжини. Жінки, нарешті, наситилися прикрасами на нігтях і все більше просять покрити нігті в один тон спокійними нюдовимі відтінками. Це радує!

Це радує

Клієнти все частіше схиляються до натуральності переходять від нарощування вій до їх реконструкції, роблять довготривалу укладку брів, м'яке фарбування, вже не малюють темним олівцем контур на губах, які не збільшують нігті в 3 см. Правда, часто плутають поняття натурального з іншими термінами. Поділюся давно наболілих: приходять просять зробити натуральні брови, в результаті натуральність в моєму розумінні - це не те, що їм треба! І я часто чую: «мені яскравішою, щоб шкіра не світилася між волосків на бровах», «ось тут поквадратнее, тут довше, ширше, куточки вище»! Дорогі, давайте вже визначимося, вам понатуральнее або ефектніше, і щоб здалеку було видно, де у вас брови?

Гамма макіяжу (осінь-зима 2016)

Беззмінний осінній тренд - це тіні м'яких відтінків: персикового, золотистого, бронзового з ніжним мерехтінням, кольору шампанського. Нового в цьому нічого немає, сама осінь з теплими відтінками підказує нам, у що одягнути своє обличчя в цей період року.

До новинок в області макіяжу осінь-зима 2016 року я б віднесла тіні в червоних тонах. Здавалося б, небезпечна колірна гамма для макіяжу очей сьогодні на піку моди.

Emanuel Ungaro та інші марки не побоялися зробити основою образів для своїх показів червоні тіні. На мій погляд, вміло зроблений макіяж в такій гамі виглядає «гостро». Звичайно, не кожна жінка ризикне «носити» такий макіяж, і не кожній він підійде. У такому макіяжі необхідна контрастність, тобто загальний тон особи без червоних плям, відсутність набряклості і почервоніння в області очей. Графіка в червоних тонах виглядає набагато привабливіше, ніж м'яка растушевка тіней, тому я б радила робити яскраву стрілку червоного кольору по верхній повіці в поєднанні з чорним Каялу і густо фарбувати вії чорною тушшю.

Якщо говорити про стрілки, то зараз строгі і вивірені лінії втратили свою колишню популярність, простежується тенденція нанесення густий підводки вздовж лінії вій - як верхніх, так і нижніх, трохи змащеній форми. Каял (контурний м'який косметичний олівець для очей) дуже популярний зараз.

Каял (контурний м'який косметичний олівець для очей) дуже популярний зараз

Інтернет-блогери не перестають нас дивувати. Здавалося б, все вже придумано, але немає. Тільки ми звикли до модного стробінгу (техніка макіяжу, при якому перевага віддається кремовим продуктам), з'явився хромінг - техніка з нанесенням на шкіру прозорою перламутровою помади. Новий тренд схожий на стробінг, його основне завдання - приховати ознаки втоми. Для цього використовуються перламутрові жирні текстури. «Помадні» техніку винайшов Домінік Скіннер, візажист з Великобританії.

«Помадні» техніку винайшов Домінік Скіннер, візажист з Великобританії

Арт-центру стилю і макіяжу Image Lab NEON : Ми не салон краси, ми - затишне місце для вашого перетворення, відпочинку, самовираження.

Адреса: м Іркутськ, вул. Звєрєва, 1 \ 3

Телефон: (3952) 93-10-43; 89041519210

Телефон: (3952) 93-10-43;  89041519210

Що робити і що краще не робити?
Які брови модні і які просять клієнти?
Наприклад, чому тонка брова може зробити старше їх володарку?
Що популярно і модно в Іркутську?
Що користується попитом у майстрів індустрії краси найчастіше?
Дорогі, давайте вже визначимося, вам понатуральнее або ефектніше, і щоб здалеку було видно, де у вас брови?