Колір губ для татуажу: як його підібрати і чи потрібно враховувати натуральний відтінок

  1. Що потрібно знати
  2. вибір техніки
  3. Важливий етап - вивчення фото
  4. зміна відтінку
  5. Чи потрібно враховувати природний колір
  6. інші нюанси

Колір, який ти вибереш для татуажу губ, повинен бути ідеальним, адже розлучитися з ним не вийде ще дуже довго

Колір, який ти вибереш для татуажу губ, повинен бути ідеальним, адже розлучитися з ним не вийде ще дуже довго. Постався до вирішення відповідально і зупинись на тому відтінку, який не набридне, підійде до нарядів і волоссю, що не буде недоречним на деяких заходах. А головне, нехай він просто подобатися тобі самій!

Що потрібно знати

Під час перманентного макіяжу пігмент вводиться під шкіру. Він не втрачає своєї насиченості 2-3 роки, іноді й довше, тому колір для татуажу губ потрібно вибирати відповідально. Згодом його не вийде змінити, поки пігмент НЕ вицвіте.

У палітрі майстра може бути до 300 варинат. Найпопулярніші:

  • червоний;
  • японський червоний;
  • червоне вино;
  • лілово-рожевий;
  • гранатовий;
  • рожево-персиковий;
  • охра;
  • карамель;
  • червоно-коричневий;
  • морквяно-червоний;
  • лососевий;
  • рожево-червоний;
  • темно червоний;
  • бургундський;
  • рум'янець;
  • полуниця;
  • помаранчевий захід;
  • журавлина.

Косметолог змішує кілька відтінків, якщо потрібно отримати інший колір. Є безбарвні пігменти, що освітлюють загальну гамму. Важливо, щоб при змішуванні використовувалися тільки матеріали для губ, оскільки фарбувальні речовини, призначені для брів або повік, дадуть неприродний відлив при вицвітання.

вибір техніки

Перманент губ робиться в різних техніках, для кожної з яких підходять певні кольори:

  1. Контур. Майстер обводить тільки обриси рота пігментом природного кольору або на 1-2 тони темніше. Можна зробити світлий кайал - обведення контуру майже білим відтінком, який додасть візуальний обсяг.
  2. Контур з розтушовуванням. Обриси рота обводятся так само, як і в попередній техніці, але потім лінії розтушовують по всій поверхні губ. Виходить ефект помади. Пігмент краще підібрати під колір косметики, яку ти використовуєш щодня.
  3. Акварельний. Форма рота НЕ окреслюється, створюється ефект легкої помади або блиску. В акварельного техніці татуаж губ роблять пастельним - бежевим, світло-рожевим, блідо-ліловим. Наносяться відразу кілька поєднаних між собою відтінків.
  4. Натуральний. Візажист робить татуаж губ в техніці м'якої розтушовування природних відтінків. Результат виглядати природно. Губи здаються не нафарбованими, а насиченими від природи.
  5. Омбр. Яскравий макіяж з плавними переходами від темних контурів до світлої середині. Можна вибрати від 3 до 5 суміжних тонів, роблячи між ними плавні переливи. З'являється візуальний обсяг.
  6. Ефект 3D. Техніка схожа на омбре, але підбирають тільки 2-3 тони. Заповнення губ походить від темного контуру до світлої середині. Прозорим пігментом косметолог імітує природні відблиски.

Класичний татуаж губ, при якому весь простір заповнюється одним кольором, вже майже не застосовується. У моді природність, тому популярні більш складні техніки.

Важливий етап - вивчення фото

Перед походом до майстра бажано подивитися фотографії дівчат, які вже зробили перманент. Вони допоможуть з підбором колірної гами. Потрібно знайти знімки, на яких дівчата схожі зовнішністю на тебе - з таким же кольором шкіри, волосся, брів. Відразу стане зрозуміло, які варіанти йдуть, а які виглядають неприродно.

Фото в роздрукованому вигляді або на телефоні можна взяти з собою на консультацію, щоб обговорити з майстром свій вибір. Косметолог порадить щось з підібраних варіантів, враховуючи особисто твої особливості зовнішності. Однакових людей не буває, тому кожному підходить щось своє. Навіть зміна відтінку на 1 тон може зіпсувати перманент або, навпаки, зробити його таким, який він повинен бути.

У косметолога необхідно попросити фото-портфоліо його робіт. Так ти визначиш професіоналізм майстра, оціниш його вміння робити татуаж в конкретній техніці. Деяким косметологів не даються складні переходи між тонами, тому результат виглядає неприродно.

зміна відтінку

На губах пігменти виглядають не так, як в тюбиках. Початківці косметологи не знають, як проявиться барвник після потрапляння під шкіру. Якщо майстер щільно обробить губи великою кількістю яскравого пігменту, поведінка відтінку складно передбачити. Відгуки про таких роботах змушують задуматися, чи потрібно взагалі погоджуватися на перманент.

Косметолог повинен враховувати правила змішування кольорів. Якщо яскравий пігмент поєднується з блідим, потрібно правильно розрахувати пропорцію. В іншому випадку світлий вицвіте швидше, а насичений буде виглядати неприродно.

Після загоєння перманентного макіяжу колір теж зміниться. Майстер вводить більше пігменту ніж потрібно, оскільки він приживається в повному обсязі. Відразу після сеансу татуаж виглядає занадто яскраво і неприродно.

В процесі загоєння відтінок буде змінюватися кілька разів. Після відпадання кірочки він може виглядати блідіше, ніж потрібно, але потім знову набирає насиченість. Остаточний результат проявляється тільки через 3-4 тижні після сеансу.

Після татуажу на губах часто виникає герпес, якщо не дотримувалися заходів профілактики. Уже з перших симптомів необхідно починати лікування, так як висипання зіпсують результат. На тих місцях, де виникли прищики, з'являться «залисини», на яких пігменту майже не залишиться.

Якщо перманент вийшов занадто світлим, його можна виправити на корекції. Майстер повторно заповнить губи пігментом, і після загоєння вони будуть виглядати такими, як планувалося. А ось занадто яскравий татуаж виправити вже не вийде - доведеться чекати, коли він зійде. Навіть більше світла помада не перекриє результат.

Навіть більше світла помада не перекриє результат

Чи потрібно враховувати природний колір

Щоб колір татуажу вийшов природним, необхідно врахувати відтінок облямівки губ. Якщо вони світлі, вибір можна робити з всієї палітри пігментів. Тим, у кого облямівка з холодним відливом, потрібно підбирати колір обережно.

Теплі пігменти можуть не перекрити синюшність контуру, а холодні тільки посилять її. Краще прийти на прийом до досвідченого майстра і порадитися з ним. Можливо, на консультації вийде протестувати кілька пігментів (нанести їх на губи пензликом, а не машинкою), щоб оцінити, як вони будуть виглядати в результаті.

Якщо обраний теплий відтінок, вводити пігмент необхідно щільним шаром. Холодні барвники будуть краще виглядати під шкірою, якщо нанести їх у звичайній техніці, без зайвої густоти.

інші нюанси

Щоб підібрати ідеальний колір татуажу, потрібно враховувати особливості зовнішності. Не варто гнатися за модними рішеннями - натуральність завжди цінується вище неординарності. Занадто яскраві відтінки радують тільки спочатку. Через кілька місяців вони набридають, а образ змінити вже не можна - доводиться чекати, коли перманент зійде, і ніхто не може заздалегідь сказати, скільки він протримається.

Вибирати палітру краще за кольоротипом зовнішності:

  1. Весна - блондинки зі світлою шкірою з холодним або теплим відливом. Підходять варіанти з рожево-бежевою, червоно-коралової, абрикосової, бежево-золотистої гами. Добре виглядає колір шампанського, червоного маку і вогненно-червоний з золотим відливом.
  2. Літо - дівчата зі світлим, іноді каштановим волоссям і світлою шкірою з холодним відливом. Для перманентного макіяжу вибирають будь-які відтінки з рожевої гами. Добре виглядає колір червоного вина, бургундський, пурпурний.
  3. Осінь - дівчата з каштановим або рудим волоссям і теплим відливом шкіри. Підходять бежевим, кораловим, теракотові відтінки. Добре виглядає червоно-баклажановий, оранжево-червоний, мідний, червоно-вишневий з холодним відливом.
  4. Зима - брюнетки з блідою або рожевою шкірою. Підійдуть всі холодні відтінки рожевого. Добре виглядає сливовий, бузковий, колір фуксія, малиновий, вишнево-червоний.

Добре виглядає сливовий, бузковий, колір фуксія, малиновий, вишнево-червоний

Вибрати відтінок потрібно так, щоб він добре виглядав в будь-яку погоду. Наприклад, тілесні відтінки на шкірі з холодним відливом виглядатимуть блідими взимку, а надто насичені виглядають безглуздо влітку. Досвідчений майстер підбере універсальний колір, тому є сенс прислухатися до порад косметолога.

Відтінок повинен підходити до твоєї повсякденному одязі. Для вільного стилю підходять спокійні, не кричущі тони. До ділового дрес-коду вибирають насичені, але не надто яскраві відтінки. Яскравим дівчатам, які віддають перевагу неординарний стиль в одязі, йдуть сміливі рішення, наприклад, червоний або ліловий омбре.