- Як почистити прикраси в домашніх умовах? Частка золота з камінням Напередодні важливих подій або...
- Родирование коштовностей: навіщо і чому?
- Як доглядати і як почистити ювелірні вироби з дорогоцінними каменями?
- Як правильно зберігати прикраси з дорогоцінними каменями?
- Як почистити прикраси в домашніх умовах? Частка золота з камінням
- Чому якісні і дорогі прикраси чорніють?
- Родирование коштовностей: навіщо і чому?
- Як доглядати і як почистити ювелірні вироби з дорогоцінними каменями?
- Як правильно зберігати прикраси з дорогоцінними каменями?
- Як почистити прикраси в домашніх умовах? Частка золота з камінням
- Чому якісні і дорогі прикраси чорніють?
- Родирование коштовностей: навіщо і чому?
- Як доглядати і як почистити ювелірні вироби з дорогоцінними каменями?
- Як правильно зберігати прикраси з дорогоцінними каменями?
Як почистити прикраси в домашніх умовах? Частка золота з камінням
Напередодні важливих подій або свят кожен з нас робить активні дії щодо поліпшення зовнішнього вигляду. Це стосується одягу, зачіски, взуття, макіяжу і, звичайно ж, аксесуарів. Адже саме вони стають акцентом і центральною частиною будь-якого образу. Відкриваючи свою скриньку з коштовностями, кожна жінка вже знає, що вдягнути на захід (хоч би яке не було), щоб постати у всеозброєнні. Але, от чи буде вона настільки чарівною, як собі уявляє, якщо чистка білого золота з діамантами або прикрас з інших дорогоцінних металів у неї процедура не регулярна, а лише швидкоплинна.
Наші прикраси виглядають так, як ми до них ставимося. Справа в тому, що навіть найстаріші коштовності, кільця, сережки, або підвіски, що дісталися від бабусі можна знову зробити красивими, якщо знати, як почистити золотий виріб в домашніх умовах . У цій статті ювеліри фабрики «ZBIRD» постараються відповісти на головні питання своїх покупців, а саме чому прикраси з часом втрачають свій вигляд, що потрібно робити, щоб цього не сталося і як правильно з ними поводитися. Отже, давайте по порядку ...
Чому якісні і дорогі прикраси чорніють?
Як уже згадувалося раніше, без належного догляду навіть найкращі прикраси втрачають свою здатність сяяти і привертати увагу. Сучасні гігієнічні засоби, косметика, побутова хімія є дуже агресивними по відношенню до дорогоцінних металів і каменів. Навіть якщо відноситься до прикрас уважно, правильно зберігати і знімати при роботі по дому, на них впливаємо ми самі. Як? У шкіри кожної людини свій кислотно-лужний баланс і при взаємодії з металом йдуть хімічні реакції. Звичайно, нічого шкідливого для власника прикраси відбувається, але жирові і потові виділення, все ж, залишають на прикрасі слід.
Фахівці радять підтримувати чистоту ювелірних виробів двома способами, перший - щоденний, другий - спеціалізований. щодня доглядати за прикрасами потрібно для того, щоб на них не утворювалися плями. Щоб почистити біле золото з діамантами потрібно протерти аксесуар замшею або фланеллю. Також можете скористатися спеціальними серветками по догляду за ювеліркою. Постарайтеся надягати свої прикраси вже після того, як зробите макіяж, нанесіть крем, надушитеся і т.д. Особливо небезпечною для золота є косметика на підставі ртуті, яка здатна руйнувати і викликати потемніння на такому металі.
Що стосується спеціалізованого лікування, хоча б раз на півроку здавайте свою колекцію прикрас на сервісне обслуговування до ювеліра. Професіонал знає, як чистити біле золото з діамантами правильно і допоможе підтримувати коштовності в належному порядку. Більш того, майстер запобіжить втрату каменів в прикрасі, завчасно виявивши місця расшата.
Родирование коштовностей: навіщо і чому?
На жаль, прикраси зі світлих кольорових металів в реальності не так блискучі, як ми звикли бачити. Знайоме сяйво білого золота, платини і срібла надає родієве покриття. Родій є найдорожчим металом з платинової групи, він навіть в кілька разів дорожче золота. Хороші прикраси досить дорогого цінового сегмента мають родієве покриття, завдяки чому вони наділені блиском і додаткової стійкістю до механічних пошкоджень. При тривалій шкарпетці, в більшій мірі це стосується кілець, родієвий куля стає тоншою, на ньому з'являються подряпини, і проступає природний відтінок металу. Така прикраса виглядає «поношені» і перебував у занедбаному стані.
Так, як чистити біле золото, в цьому випадку нічим не допоможе, можлива процедура повторного нанесення родієвого покриття. А якщо Ви хочете цьому запобігти, дотримуйтеся наступних рекомендацій.
Не чистіть ювелірні вироби абразивними речовинами або засобами, що містять аміак.
Уникайте прямих контактів з парфумами, почекайте поки він висохне, лише потім надягайте прикраса.
Не носіть ювелірні вироби, коли прямуєте в фітнес-зал, сауну, солярій або басейн.
Якщо Ви не знаєте чим чистити біле золото з діамантами, платину або срібло промийте його простий теплою водою і відполіруйте м'якою серветкою.
Як доглядати і як почистити ювелірні вироби з дорогоцінними каменями?
Прикраси з дорогоцінними каменями, подібно до магічних предметів здатні сяяти, вабити і підкоряти. Але, навіть такі владні мінерали потребують дуже трепетне ставлення і регулярного догляду.
Частка золота з камінням - процес делікатний і багато в чому залежить від твердості самого мінералу. Наприклад, коефіцієнт твердості діамантів, сапфірів, рубінів, звичайних бериллов і інших дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння знаходиться нижче п'яти. Тому почистити золото з діамантами або рубінами можна в розчині будь-якого засобу для миття посуду і м'якої щітки. Після цього потрібно промити прикрасу чистою водою і витерти насухо. Але, перед тим, як приступати проводити процедуру очищення ретельно огляньте ювелірний виріб, перевірте надійність закріплення каменів. Якщо прикраса не якісне, Ви можете ще більше розхитати його.
Також камені можна чистити, використовуючи розчин води і нашатирного спирту. На склянку води потрібно капнути 5-10 крапель нашатирного спирту і помістити туди прикраса, потім промити водою і витерти насухо. Непоганим способом очищення ювелірних каменів є мильний розчин. Коштовності на протязі декількох годин поміщаються в очищувальну ванну, після чого промивають і витирають м'якою тканиною.
Ювелірні прикраси з смарагдом
Так, як почистити золоте кільце з діамантом проблеми не складе, оскільки цей камінь досить твердий, то з смарагдом доведеться трохи складніше. Природна структура мінералу має мікротріщини, тому звертатися з ними потрібно дуже акуратно. Перед початком чищення важливо зняти поверхневий шар пилу чистою фланеллю. Ювеліри радять після кожного разу, як знімаєте прикраса з смарагдом, протирати його. Це запобіжить сильні забруднення. Якщо регулярні чистки не проводилися, можна кілька хвилин потримати смарагди в мильному розчині, потім протерти його м'якою серветкою. Порошок, щітки, пасти для чищення смарагдів не використовувати. Але, є один дієвий, хоч і агресивний спосіб повернути цьому мінералу первозданний блиск. Це бензин, він з легкістю знімає жирний наліт. Постарайтеся працювати ватною паличкою і робити це потрібно акуратно, щоб не було контакту з металом, оскільки ні золото, ні платина, ні срібло цього не люблять. Чи не застосовуйте пар так, як почистити кільце з каменем смарагд таким способом не вдасться, оскільки при температурній обробці смарагд потьмяніє.
Ювелірні вироби з сапфіром
Якщо Ви володієте прикрасою з сапфіром, то повинні знати, як правильно за ним доглядати. Сапфіри можна чистити по-різному, це досить міцні і стійкі камені і найкраще на них діють природні засоби для чищення. Наприклад, для очищення каменю можна використовувати джерельну воду, але для цього сапфір потрібно спочатку покласти в мішок, а потім занурити в ємність з водою. Звичайна сіль також здатна повернути мінералу чистоту, для цього потрібно потримати в ній камінь 3-4 години. Аналогічну дію можна виконати і з морською водою, сапфір після цього буде як новий.
Золоті сережки
Ну, а якщо Ви не знаєте, як почистити золоті сережки з камінням або з розсипом каменів і не можете прибрати забруднення з підстави блискучого самоцвіту, доведеться виконати більш делікатну роботу. Візьміть зубочистку, намотайте на неї тонкий шар вати, змочіть в спирті і акуратно протріть камінь в важкодоступних місцях. Постарайтеся не пошкодити оправу і не розхитати камінь.
Ювелірні прикраси з дорогоцінними мінералами вимагають ретельного догляду, але найбільше самоцвіти чутливі до різких температурних перепадів та джерел яскравого світла. Якщо Ви помітили, що камінь в оздобленні вже не такий блискучий як раніше, а тьмяний і негарний, можливо прийшов момент віднести прикраса до ювеліра.
Як правильно зберігати прикраси з дорогоцінними каменями?
Якщо Ваші прикраси лежать, «де попало» - це вірний спосіб в найближчому часі з ними розпрощатися. Коштовності повинні зберігатися окремо один від одного, інакше більш тверді камені подряпають метал і мінерали меншою твердості. Якщо у Вас багато прикрас, то саме час купити їм окрему шафу або шкатулку. Ідеальним варіантом вважається «квартира» з безліччю відділень та осередків, обтягнутих м'якою тканиною. Зберігати дорогоцінні камені в целофані не можна, інакше вони потемніють. Корали, смарагди, перли при тривалому впливі тепла втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Шкатулка повинна бути ідеально сухий, інакше можливі потемніння, як на дорогоцінні метали, так і на каменях. Обов'язково переконайтеся, що шафа для коштовностей проведений з натуральних матеріалів, найкраще, якщо з дерева або металу, обтягнутого шкірою, але тільки не з картону.
Ювелірні прикраси - це чудові психотерапевти, вони здатні дарувати радість, викликати позитивні емоції, робити нас трішки впевненіше і трішки краще. І, навіть коли ми за ними доглядаємо - все одно отримуємо від цього задоволення. Використовуючи наші вказівки, Ви зможете зберегти свою колекцію на довгі роки і на будь-якому заході залишатися на висоті!
Як почистити прикраси в домашніх умовах? Частка золота з камінням
Напередодні важливих подій або свят кожен з нас робить активні дії щодо поліпшення зовнішнього вигляду. Це стосується одягу, зачіски, взуття, макіяжу і, звичайно ж, аксесуарів. Адже саме вони стають акцентом і центральною частиною будь-якого образу. Відкриваючи свою скриньку з коштовностями, кожна жінка вже знає, що вдягнути на захід (хоч би яке не було), щоб постати у всеозброєнні. Але, от чи буде вона настільки чарівною, як собі уявляє, якщо чистка білого золота з діамантами або прикрас з інших дорогоцінних металів у неї процедура не регулярна, а лише швидкоплинна.
Наші прикраси виглядають так, як ми до них ставимося. Справа в тому, що навіть найстаріші коштовності, кільця, сережки, або підвіски, що дісталися від бабусі можна знову зробити красивими, якщо знати, як почистити золотий виріб в домашніх умовах . У цій статті ювеліри фабрики «ZBIRD» постараються відповісти на головні питання своїх покупців, а саме чому прикраси з часом втрачають свій вигляд, що потрібно робити, щоб цього не сталося і як правильно з ними поводитися. Отже, давайте по порядку ...
Чому якісні і дорогі прикраси чорніють?
Як уже згадувалося раніше, без належного догляду навіть найкращі прикраси втрачають свою здатність сяяти і привертати увагу. Сучасні гігієнічні засоби, косметика, побутова хімія є дуже агресивними по відношенню до дорогоцінних металів і каменів. Навіть якщо відноситься до прикрас уважно, правильно зберігати і знімати при роботі по дому, на них впливаємо ми самі. Як? У шкіри кожної людини свій кислотно-лужний баланс і при взаємодії з металом йдуть хімічні реакції. Звичайно, нічого шкідливого для власника прикраси відбувається, але жирові і потові виділення, все ж, залишають на прикрасі слід.
Фахівці радять підтримувати чистоту ювелірних виробів двома способами, перший - щоденний, другий - спеціалізований. щодня доглядати за прикрасами потрібно для того, щоб на них не утворювалися плями. Щоб почистити біле золото з діамантами потрібно протерти аксесуар замшею або фланеллю. Також можете скористатися спеціальними серветками по догляду за ювеліркою. Постарайтеся надягати свої прикраси вже після того, як зробите макіяж, нанесіть крем, надушитеся і т.д. Особливо небезпечною для золота є косметика на підставі ртуті, яка здатна руйнувати і викликати потемніння на такому металі.
Що стосується спеціалізованого лікування, хоча б раз на півроку здавайте свою колекцію прикрас на сервісне обслуговування до ювеліра. Професіонал знає, як чистити біле золото з діамантами правильно і допоможе підтримувати коштовності в належному порядку. Більш того, майстер запобіжить втрату каменів в прикрасі, завчасно виявивши місця расшата.
Родирование коштовностей: навіщо і чому?
На жаль, прикраси зі світлих кольорових металів в реальності не так блискучі, як ми звикли бачити. Знайоме сяйво білого золота, платини і срібла надає родієве покриття. Родій є найдорожчим металом з платинової групи, він навіть в кілька разів дорожче золота. Хороші прикраси досить дорогого цінового сегмента мають родієве покриття, завдяки чому вони наділені блиском і додаткової стійкістю до механічних пошкоджень. При тривалій шкарпетці, в більшій мірі це стосується кілець, родієвий куля стає тоншою, на ньому з'являються подряпини, і проступає природний відтінок металу. Така прикраса виглядає «поношені» і перебував у занедбаному стані.
Так, як чистити біле золото, в цьому випадку нічим не допоможе, можлива процедура повторного нанесення родієвого покриття. А якщо Ви хочете цьому запобігти, дотримуйтеся наступних рекомендацій.
Не чистіть ювелірні вироби абразивними речовинами або засобами, що містять аміак.
Уникайте прямих контактів з парфумами, почекайте поки він висохне, лише потім надягайте прикраса.
Не носіть ювелірні вироби, коли прямуєте в фітнес-зал, сауну, солярій або басейн.
Якщо Ви не знаєте чим чистити біле золото з діамантами, платину або срібло промийте його простий теплою водою і відполіруйте м'якою серветкою.
Як доглядати і як почистити ювелірні вироби з дорогоцінними каменями?
Прикраси з дорогоцінними каменями, подібно до магічних предметів здатні сяяти, вабити і підкоряти. Але, навіть такі владні мінерали потребують дуже трепетне ставлення і регулярного догляду.
Частка золота з камінням - процес делікатний і багато в чому залежить від твердості самого мінералу. Наприклад, коефіцієнт твердості діамантів, сапфірів, рубінів, звичайних бериллов і інших дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння знаходиться нижче п'яти. Тому почистити золото з діамантами або рубінами можна в розчині будь-якого засобу для миття посуду і м'якої щітки. Після цього потрібно промити прикрасу чистою водою і витерти насухо. Але, перед тим, як приступати проводити процедуру очищення ретельно огляньте ювелірний виріб, перевірте надійність закріплення каменів. Якщо прикраса не якісне, Ви можете ще більше розхитати його.
Також камені можна чистити, використовуючи розчин води і нашатирного спирту. На склянку води потрібно капнути 5-10 крапель нашатирного спирту і помістити туди прикраса, потім промити водою і витерти насухо. Непоганим способом очищення ювелірних каменів є мильний розчин. Коштовності на протязі декількох годин поміщаються в очищувальну ванну, після чого промивають і витирають м'якою тканиною.
Ювелірні прикраси з смарагдом
Так, як почистити золоте кільце з діамантом проблеми не складе, оскільки цей камінь досить твердий, то з смарагдом доведеться трохи складніше. Природна структура мінералу має мікротріщини, тому звертатися з ними потрібно дуже акуратно. Перед початком чищення важливо зняти поверхневий шар пилу чистою фланеллю. Ювеліри радять після кожного разу, як знімаєте прикраса з смарагдом, протирати його. Це запобіжить сильні забруднення. Якщо регулярні чистки не проводилися, можна кілька хвилин потримати смарагди в мильному розчині, потім протерти його м'якою серветкою. Порошок, щітки, пасти для чищення смарагдів не використовувати. Але, є один дієвий, хоч і агресивний спосіб повернути цьому мінералу первозданний блиск. Це бензин, він з легкістю знімає жирний наліт. Постарайтеся працювати ватною паличкою і робити це потрібно акуратно, щоб не було контакту з металом, оскільки ні золото, ні платина, ні срібло цього не люблять. Чи не застосовуйте пар так, як почистити кільце з каменем смарагд таким способом не вдасться, оскільки при температурній обробці смарагд потьмяніє.
Ювелірні вироби з сапфіром
Якщо Ви володієте прикрасою з сапфіром, то повинні знати, як правильно за ним доглядати. Сапфіри можна чистити по-різному, це досить міцні і стійкі камені і найкраще на них діють природні засоби для чищення. Наприклад, для очищення каменю можна використовувати джерельну воду, але для цього сапфір потрібно спочатку покласти в мішок, а потім занурити в ємність з водою. Звичайна сіль також здатна повернути мінералу чистоту, для цього потрібно потримати в ній камінь 3-4 години. Аналогічну дію можна виконати і з морською водою, сапфір після цього буде як новий.
Золоті сережки
Ну, а якщо Ви не знаєте, як почистити золоті сережки з камінням або з розсипом каменів і не можете прибрати забруднення з підстави блискучого самоцвіту, доведеться виконати більш делікатну роботу. Візьміть зубочистку, намотайте на неї тонкий шар вати, змочіть в спирті і акуратно протріть камінь в важкодоступних місцях. Постарайтеся не пошкодити оправу і не розхитати камінь.
Ювелірні прикраси з дорогоцінними мінералами вимагають ретельного догляду, але найбільше самоцвіти чутливі до різких температурних перепадів та джерел яскравого світла. Якщо Ви помітили, що камінь в оздобленні вже не такий блискучий як раніше, а тьмяний і негарний, можливо прийшов момент віднести прикраса до ювеліра.
Як правильно зберігати прикраси з дорогоцінними каменями?
Якщо Ваші прикраси лежать, «де попало» - це вірний спосіб в найближчому часі з ними розпрощатися. Коштовності повинні зберігатися окремо один від одного, інакше більш тверді камені подряпають метал і мінерали меншою твердості. Якщо у Вас багато прикрас, то саме час купити їм окрему шафу або шкатулку. Ідеальним варіантом вважається «квартира» з безліччю відділень та осередків, обтягнутих м'якою тканиною. Зберігати дорогоцінні камені в целофані не можна, інакше вони потемніють. Корали, смарагди, перли при тривалому впливі тепла втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Шкатулка повинна бути ідеально сухий, інакше можливі потемніння, як на дорогоцінні метали, так і на каменях. Обов'язково переконайтеся, що шафа для коштовностей проведений з натуральних матеріалів, найкраще, якщо з дерева або металу, обтягнутого шкірою, але тільки не з картону.
Ювелірні прикраси - це чудові психотерапевти, вони здатні дарувати радість, викликати позитивні емоції, робити нас трішки впевненіше і трішки краще. І, навіть коли ми за ними доглядаємо - все одно отримуємо від цього задоволення. Використовуючи наші вказівки, Ви зможете зберегти свою колекцію на довгі роки і на будь-якому заході залишатися на висоті!
Як почистити прикраси в домашніх умовах? Частка золота з камінням
Напередодні важливих подій або свят кожен з нас робить активні дії щодо поліпшення зовнішнього вигляду. Це стосується одягу, зачіски, взуття, макіяжу і, звичайно ж, аксесуарів. Адже саме вони стають акцентом і центральною частиною будь-якого образу. Відкриваючи свою скриньку з коштовностями, кожна жінка вже знає, що вдягнути на захід (хоч би яке не було), щоб постати у всеозброєнні. Але, от чи буде вона настільки чарівною, як собі уявляє, якщо чистка білого золота з діамантами або прикрас з інших дорогоцінних металів у неї процедура не регулярна, а лише швидкоплинна.
Наші прикраси виглядають так, як ми до них ставимося. Справа в тому, що навіть найстаріші коштовності, кільця, сережки, або підвіски, що дісталися від бабусі можна знову зробити красивими, якщо знати, як почистити золотий виріб в домашніх умовах . У цій статті ювеліри фабрики «ZBIRD» постараються відповісти на головні питання своїх покупців, а саме чому прикраси з часом втрачають свій вигляд, що потрібно робити, щоб цього не сталося і як правильно з ними поводитися. Отже, давайте по порядку ...
Чому якісні і дорогі прикраси чорніють?
Як уже згадувалося раніше, без належного догляду навіть найкращі прикраси втрачають свою здатність сяяти і привертати увагу. Сучасні гігієнічні засоби, косметика, побутова хімія є дуже агресивними по відношенню до дорогоцінних металів і каменів. Навіть якщо відноситься до прикрас уважно, правильно зберігати і знімати при роботі по дому, на них впливаємо ми самі. Як? У шкіри кожної людини свій кислотно-лужний баланс і при взаємодії з металом йдуть хімічні реакції. Звичайно, нічого шкідливого для власника прикраси відбувається, але жирові і потові виділення, все ж, залишають на прикрасі слід.
Фахівці радять підтримувати чистоту ювелірних виробів двома способами, перший - щоденний, другий - спеціалізований. щодня доглядати за прикрасами потрібно для того, щоб на них не утворювалися плями. Щоб почистити біле золото з діамантами потрібно протерти аксесуар замшею або фланеллю. Також можете скористатися спеціальними серветками по догляду за ювеліркою. Постарайтеся надягати свої прикраси вже після того, як зробите макіяж, нанесіть крем, надушитеся і т.д. Особливо небезпечною для золота є косметика на підставі ртуті, яка здатна руйнувати і викликати потемніння на такому металі.
Що стосується спеціалізованого лікування, хоча б раз на півроку здавайте свою колекцію прикрас на сервісне обслуговування до ювеліра. Професіонал знає, як чистити біле золото з діамантами правильно і допоможе підтримувати коштовності в належному порядку. Більш того, майстер запобіжить втрату каменів в прикрасі, завчасно виявивши місця расшата.
Родирование коштовностей: навіщо і чому?
На жаль, прикраси зі світлих кольорових металів в реальності не так блискучі, як ми звикли бачити. Знайоме сяйво білого золота, платини і срібла надає родієве покриття. Родій є найдорожчим металом з платинової групи, він навіть в кілька разів дорожче золота. Хороші прикраси досить дорогого цінового сегмента мають родієве покриття, завдяки чому вони наділені блиском і додаткової стійкістю до механічних пошкоджень. При тривалій шкарпетці, в більшій мірі це стосується кілець, родієвий куля стає тоншою, на ньому з'являються подряпини, і проступає природний відтінок металу. Така прикраса виглядає «поношені» і перебував у занедбаному стані.
Так, як чистити біле золото, в цьому випадку нічим не допоможе, можлива процедура повторного нанесення родієвого покриття. А якщо Ви хочете цьому запобігти, дотримуйтеся наступних рекомендацій.
Не чистіть ювелірні вироби абразивними речовинами або засобами, що містять аміак.
Уникайте прямих контактів з парфумами, почекайте поки він висохне, лише потім надягайте прикраса.
Не носіть ювелірні вироби, коли прямуєте в фітнес-зал, сауну, солярій або басейн.
Якщо Ви не знаєте чим чистити біле золото з діамантами, платину або срібло промийте його простий теплою водою і відполіруйте м'якою серветкою.
Як доглядати і як почистити ювелірні вироби з дорогоцінними каменями?
Прикраси з дорогоцінними каменями, подібно до магічних предметів здатні сяяти, вабити і підкоряти. Але, навіть такі владні мінерали потребують дуже трепетне ставлення і регулярного догляду.
Частка золота з камінням - процес делікатний і багато в чому залежить від твердості самого мінералу. Наприклад, коефіцієнт твердості діамантів, сапфірів, рубінів, звичайних бериллов і інших дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння знаходиться нижче п'яти. Тому почистити золото з діамантами або рубінами можна в розчині будь-якого засобу для миття посуду і м'якої щітки. Після цього потрібно промити прикрасу чистою водою і витерти насухо. Але, перед тим, як приступати проводити процедуру очищення ретельно огляньте ювелірний виріб, перевірте надійність закріплення каменів. Якщо прикраса не якісне, Ви можете ще більше розхитати його.
Також камені можна чистити, використовуючи розчин води і нашатирного спирту. На склянку води потрібно капнути 5-10 крапель нашатирного спирту і помістити туди прикраса, потім промити водою і витерти насухо. Непоганим способом очищення ювелірних каменів є мильний розчин. Коштовності на протязі декількох годин поміщаються в очищувальну ванну, після чого промивають і витирають м'якою тканиною.
Ювелірні прикраси з смарагдом
Так, як почистити золоте кільце з діамантом проблеми не складе, оскільки цей камінь досить твердий, то з смарагдом доведеться трохи складніше. Природна структура мінералу має мікротріщини, тому звертатися з ними потрібно дуже акуратно. Перед початком чищення важливо зняти поверхневий шар пилу чистою фланеллю. Ювеліри радять після кожного разу, як знімаєте прикраса з смарагдом, протирати його. Це запобіжить сильні забруднення. Якщо регулярні чистки не проводилися, можна кілька хвилин потримати смарагди в мильному розчині, потім протерти його м'якою серветкою. Порошок, щітки, пасти для чищення смарагдів не використовувати. Але, є один дієвий, хоч і агресивний спосіб повернути цьому мінералу первозданний блиск. Це бензин, він з легкістю знімає жирний наліт. Постарайтеся працювати ватною паличкою і робити це потрібно акуратно, щоб не було контакту з металом, оскільки ні золото, ні платина, ні срібло цього не люблять. Чи не застосовуйте пар так, як почистити кільце з каменем смарагд таким способом не вдасться, оскільки при температурній обробці смарагд потьмяніє.
Ювелірні вироби з сапфіром
Якщо Ви володієте прикрасою з сапфіром, то повинні знати, як правильно за ним доглядати. Сапфіри можна чистити по-різному, це досить міцні і стійкі камені і найкраще на них діють природні засоби для чищення. Наприклад, для очищення каменю можна використовувати джерельну воду, але для цього сапфір потрібно спочатку покласти в мішок, а потім занурити в ємність з водою. Звичайна сіль також здатна повернути мінералу чистоту, для цього потрібно потримати в ній камінь 3-4 години. Аналогічну дію можна виконати і з морською водою, сапфір після цього буде як новий.
Золоті сережки
Ну, а якщо Ви не знаєте, як почистити золоті сережки з камінням або з розсипом каменів і не можете прибрати забруднення з підстави блискучого самоцвіту, доведеться виконати більш делікатну роботу. Візьміть зубочистку, намотайте на неї тонкий шар вати, змочіть в спирті і акуратно протріть камінь в важкодоступних місцях. Постарайтеся не пошкодити оправу і не розхитати камінь.
Ювелірні прикраси з дорогоцінними мінералами вимагають ретельного догляду, але найбільше самоцвіти чутливі до різких температурних перепадів та джерел яскравого світла. Якщо Ви помітили, що камінь в оздобленні вже не такий блискучий як раніше, а тьмяний і негарний, можливо прийшов момент віднести прикраса до ювеліра.
Як правильно зберігати прикраси з дорогоцінними каменями?
Якщо Ваші прикраси лежать, «де попало» - це вірний спосіб в найближчому часі з ними розпрощатися. Коштовності повинні зберігатися окремо один від одного, інакше більш тверді камені подряпають метал і мінерали меншою твердості. Якщо у Вас багато прикрас, то саме час купити їм окрему шафу або шкатулку. Ідеальним варіантом вважається «квартира» з безліччю відділень та осередків, обтягнутих м'якою тканиною. Зберігати дорогоцінні камені в целофані не можна, інакше вони потемніють. Корали, смарагди, перли при тривалому впливі тепла втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Шкатулка повинна бути ідеально сухий, інакше можливі потемніння, як на дорогоцінні метали, так і на каменях. Обов'язково переконайтеся, що шафа для коштовностей проведений з натуральних матеріалів, найкраще, якщо з дерева або металу, обтягнутого шкірою, але тільки не з картону.
Ювелірні прикраси - це чудові психотерапевти, вони здатні дарувати радість, викликати позитивні емоції, робити нас трішки впевненіше і трішки краще. І, навіть коли ми за ними доглядаємо - все одно отримуємо від цього задоволення. Використовуючи наші вказівки, Ви зможете зберегти свою колекцію на довгі роки і на будь-якому заході залишатися на висоті!
Як почистити прикраси в домашніх умовах?Родирование коштовностей: навіщо і чому?
Як доглядати і як почистити ювелірні вироби з дорогоцінними каменями?
Як правильно зберігати прикраси з дорогоцінними каменями?
Як почистити прикраси в домашніх умовах?
Родирование коштовностей: навіщо і чому?
Як доглядати і як почистити ювелірні вироби з дорогоцінними каменями?
Як правильно зберігати прикраси з дорогоцінними каменями?
Як почистити прикраси в домашніх умовах?
Родирование коштовностей: навіщо і чому?