Найтепліша чоловіче взуття на зиму. Хутро або мембрана?

  1. мембранна взуття Особливості: мембрана - це дуже тонка сітчаста тканина на основі тефлону (інша назва...

мембранна взуття

мембранна взуття

Особливості: мембрана - це дуже тонка сітчаста тканина на основі тефлону (інша назва - фторопластовая плівка). У ній мільйони мікроскопічних отворів, розмір яких дозволяє затримувати надходить зовні воду і в той же час виводити вологу зсередини. Важливо розуміти, що сама мембрана не є утеплювачем. Це технологія, яка регулює мікроклімат усередині взуття.

Плюси: ноги не мерзнуть і не потіють завдяки унікальним властивостям мембрани. Ця технологія дозволяє зберегти тепло при температурі до -10 градусів, хоча є і моделі для більш суворих морозів. Мембранна взуття підходить для різких перепадів температур: якщо ви їхали в автомобілі тривалий час, а потім вийшли на вулицю або навпаки, ногам буде комфортно.

Мінуси: якщо ви будете довго перебувати на вулиці в сиру погоду, ноги все одно спітніють. Причина криється в тому, що молекули пара (природні випаровування тіла) при підвищеній вологості повітря рухаються повільніше, мебран не встигатиме виводити їх назовні.

Причина криється в тому, що молекули пара (природні випаровування тіла) при підвищеній вологості повітря рухаються повільніше, мебран не встигатиме виводити їх назовні

Як вибрати: мембранна прокладка поміщається між матеріалом верху (текстиль, шкіра або замша) і внутрішньої підкладкою, так що побачити її не вийде. Тому рекомендуємо купувати таке взуття тільки у надійних виробників, яким ви вірите на слово. Якщо ціна підозріло низька , Швидше за все, ви зіткнулися з підробкою.

Як носити: ні в якому разі не надягайте натуральні бавовняні або вовняні шкарпетки до мембраною взуття. Справа в тому, що натуральні матеріали не тільки утримують тепло, але і вбирають вологу. Через це властивості мембрани зводяться нанівець. Підійдуть синтетичні шкарпетки або шкарпетки з комбінованих волокон (з співвідношенням натуральних і синтетичних матеріалів 50/50).

Розгорнути на повний екран Назад 1/3 Вперед

Взуття на хутрі

Взуття на хутрі

Особливості: для початку потрібно розібратися в видах хутра. Він буває натуральним, набивним (це той же натуральний ворс, який вплітають в тканинну основу) і штучним (виготовляється з вуглеводневої сировини і вапняку). Незважаючи на різне походження, принцип у всіх видів хутра однаковий: він створює між волокнами повітряний прошарок, яка утримує природне тепло тіла.

Плюси: ноги не мерзнуть при температурі до -15 градусів, навіть якщо взуття на штучному хутрі. А натуральний витримає випробування і більш низькими температурами. Крім того, він довговічний і приємний на дотик.

Мінуси: не підходить для різких перепадів температур: після довгого перебування в теплому приміщенні ноги потіють, а на вулиці замерзають. Взуття на натуральному хутрі сохне довго (на штучному - швидше). Якщо взуття на натуральному хутрі, то матеріал верху автоматично не може бути дешевим, а ось з набивним або штучним це можливо. Варто пам'ятати, що свої позитивні властивості хутро проявить, тільки якщо матеріал верху буде натуральним (шкіра, замша, нубук), а це підвищує вартість покупки.

Варто пам'ятати, що свої позитивні властивості хутро проявить, тільки якщо матеріал верху буде натуральним (шкіра, замша, нубук), а це підвищує вартість покупки

Як вибрати: взуття на хутрі краще вибирати на розмір більше, інакше хутро буде швидко зношуватися і м'яти. Щоб визначити вид хутра, потрібно розсунути ворс пальцями і подивитися на основу: тканинну завжди можна відрізнити від шкіри. Ще радимо вибирати взуття на товстій підошві : Вона надійніше захистить від холоду.

Як носити: як уже говорилося, у якісному взутті на хутрі повинен бути натуральний верх, але тут є один нюанс: шкіру не варто носити кожен день, так як їй потрібен час «відпочити» і просохнути. Інакше вона швидко розтягнеться, розтопче і втратить привабливий зовнішній вигляд. Саме тому краще придбати як мінімум дві пари зимового взуття на хутрі і носити їх через день. До речі, не завжди варто робити ставку виключно на натуральні матеріали: черевики з штучним або набивним хутром для сльоти підходять більше.

Розгорнути на повний екран Назад 1/7 Вперед