Новорічний підсвічник з келиха

Багато хто з нас любить посидіти в новорічну ніч при запалених свічках Багато хто з нас любить посидіти в новорічну ніч при запалених свічках. Встановлюючи їх на святковому столі, інший раз розумієш, що парочка зайвих свічників в будинку не завадила б. Так у чому ж справа? Давайте сьогодні спробуємо зробити оригінальний і незвичайний свічник з ... келиха.

Нам знадобиться: келих з гладкою поверхнею, декупажних карта або серветка тришарова, акрилові фарби (ультрамарин і біла), спонж / губка, клей ПВА, штучний сніг, плоскі кисті (синтетика), гліттер, лак акриловий.

1. Готуємо келих до майбутнього перетворення: ретельно промиваємо його під гарячою водою з будь-яким миючим засобом, сушимо.

Готуємо келих до майбутнього перетворення: ретельно промиваємо його під гарячою водою з будь-яким миючим засобом, сушимо

Тепер будемо фарбувати поверхню білою фарбою (не забудьте її перемішати, щоб не було грудок!). Для цього нам знадобиться спонж або невеликий шматочок губки. Беремо трохи фарби на губку і промокальними рухами вкриваємо зовнішню сторону келиха і ніжку. Ми залишаємо заготовку сохнути приблизно на годину. Якщо чекати ніколи - скористайтеся феном, з ним процес сушіння йде набагато швидше.

Якщо чекати ніколи - скористайтеся феном, з ним процес сушіння йде набагато швидше

2. Вибираємо і примірявся малюнок. Якщо це серветка - акуратно його вирізаємо, прибираємо два білих / нижніх / шару - вони нам не знадобляться. Для декорування потрібен верхній тоненький шар серветки з малюнком. У мене - декупажних карта на рисовому папері. Тут действовать будем трохи по-іншому: обведемо мокрою кистю навколо малюнка і вже через пару секунд можна акуратно вирвати його руками.

Тут действовать будем трохи по-іншому: обведемо мокрою кистю навколо малюнка і вже через пару секунд можна акуратно вирвати його руками

3. Розводимо клей ПВА простою водою приблизно навпіл, ретельно перемішуємо. Підготовлений мотив прикладаємо на келих горілиць. Плоскою кистю беремо клей і наносимо його зверху малюнка. Промащуємо акуратно і швидко, злегка притискаючи і не допускаючи бульбашок і складок.

Промащуємо акуратно і швидко, злегка притискаючи і не допускаючи бульбашок і складок

Якщо ж невеликі заломи і складочки все-таки з'явилися - підніміть краю малюнка і постарайтеся їх розігнати. Допомагайте собі пальцями (багато декупажніци не довіряють кистям цю копітку роботу). Ніжку келиха теж непогано б прикрасити чимось симпатичним - наприклад, метеликами.

Ніжку келиха теж непогано б прикрасити чимось симпатичним - наприклад, метеликами

4. Злегка відтінити білий колір келиха, додавши трохи ультрамарину. Зручніше наносити його сухою губкою. Тепер треба закріпити результат акриловим лаком. Чим більше шарів буде нанесено, тим красивіше буде виглядати свічник. Не забувайте тільки робити перерви на сушку.

Не забувайте тільки робити перерви на сушку

5. Прикрашаємо келих-свічник блискітками-глиттерами. Ваша фантазія сама підкаже вам, як це краще зробити. Верхній край келиха промазуємо клеєм і обсипаємо його штучним снігом, то ж саме можна зробити і з ніжкою.

Верхній край келиха промазуємо клеєм і обсипаємо його штучним снігом, то ж саме можна зробити і з ніжкою

6. Ось і все, залишилося тільки додати води в келих, опустити свічку-таблетку і запалити гніт. Чудовий підсвічник вийшов, чи не так?

Якщо ж немає часу на створення таких сувенірів, то замовити друк принтів на різних предметах ви завжди зможете на сайті http://copy.spb.ru/ .

Майстер клас підготувала Інга Бубнова

Так у чому ж справа?
Чудовий підсвічник вийшов, чи не так?