Сушильні машини для білизни як вибрати і підключити своїми руками + відгуки 2016 »SanDizain.ru

  1. Особливості роботи, переваги і типи сушарок
  2. Правила вибору
  3. Розміри та місткість
  4. Управління та енергоспоживання
  5. Режими роботи
  6. Додаткові можливості
  7. Місця для установки
  8. Підключення крок за кроком
  9. Як вибрати сушильну машину: відео

Сучасна жінка хоче вчитися, будувати кар'єру і вести активне громадське життя Сучасна жінка хоче вчитися, будувати кар'єру і вести активне громадське життя. Ось тільки домашню роботу скасувати ніяк не можна. Зате її можна істотно полегшити. До миючим пилососів, пральних і посудомийних машин приєдналося і таке чудо техніки як пристрій для сушки білизни. З придбанням такої техніки в будинок, судячи з відгуків, господині більше не потрібно переживати через дощ під час прання або розвішувати шкарпетки на батареях. Тим, хто зважився на таку покупку в 2016 році, не завадить дізнатися про принципи вибору сушильної машини і правилах установки.

Особливості роботи, переваги і типи сушарок

За зовнішнім виглядом і принципом роботи сушильна машина дуже нагадує пральну. У неї теж є обертовий барабан, куди завантажуються речі. Повітря, що циркулює в ньому, розігрівається до 70º С і більше і сушить білизну.

У сушки білизни в машині є ряд переваг, в порівнянні з розвішуванням його на вулиці або в будинку:

  • речі швидко висихають і залишаються свіжими після прання;
  • прасувати білизну після сушильної машини дуже легко;
  • постіль практично не мнуться, можна залишити їх без прасування;
  • є моделі, в яких передбачена обробка парою, як додаткова дезінфекція;
  • в сушильній машині можна висушити взуття, м'які іграшки та збити подушки без попереднього прання.

Сушильна машина прискорить процес догляду за одягом

Сьогодні на ринку представлені сушильні машини 2 видів:

  1. Вентиляційні: продувають білизна повітрям кімнатної температури, коли він стає вологим, повітряний потік відправляється в вентиляцію.
  2. Конденсаційні: розігрівають повітря і з його допомогою сушать речі, зайва рідина при цьому збирається в окремий контейнер і відправляється в каналізацію.

Увага! Перші машини коштують дешевше. Зате другі легше підключити самостійно, для них не потрібен вихід до вентиляційній трубі.

Правила вибору

При виборі сушильній машини, як і будь-який іншої побутової техніки, потрібно врахувати масу нюансів. Важливо все: від розміру, щоб пристрій гармонійно вписалося в інтер'єр, до самої останньої додаткової функції, які стануть відмінним бонусом для користувача.

Розміри та місткість

Що стосується габаритів, вибір сушильної машини ідентичний пральної. Враховується висота, ширина і глибина. Стандартні показники: 85/60/60 см відповідно. Але, розміри можуть варіюватися. Хоча, менші габарити знайти навряд чи вдасться. Навіть якщо менша сушарка і знайдеться, то купувати її не варто через невеликого розміру барабана. Барабан сушильної машини повинен бути не менше 100 л. Тоді в пристрій поміститися досить білизни і буде можливість залишити вільне місце. Це обов'язково потрібно зробити, щоб повітря могло нормально циркулювати, повністю просушуючи речі в машині. У такий пристрій поміститися від 7 до 10 кг білизни.

У такий пристрій поміститися від 7 до 10 кг білизни

Установка сушильної машини у ванній кімнаті

Управління та енергоспоживання

Управляються сушарки за допомогою електронної панелі на лицьовій стороні агрегату. Найкраще, щоб ця панель була оснащена LSD-дисплеєм і сенсорними кнопками. Це спрощує управління пристроєм. Також за допомогою цього екрана можна стежити за роботою сушарки.

З огляду на зростаючі ціни на електроенергію, важливий параметр при виборі побутової техніки - енергоспоживання. До недавнього часу сушильні машини випускалися з класом В і С. Сьогодні на ринку присутні самі економні моделі А, А +, А ++.

Режими роботи

Чим більше в машині буде режимів сушіння, тим якісніше вона обробить речі різного розміру і з різною тканини.

  • інтенсив: білизна сушить дуже гаряче повітря, одяг з трикотажу може «сісти»;
  • щадний: довга сушка для делікатних тканин, мережива;
  • під праску: залишає білизна вологим, щоб його легше було випрасувати без додаткового зволоження і відпарювання;
  • в шафу: повна просушка;
  • за типами тканини: можна встановити режим, з урахуванням матерії, з який зшита річ;
  • за часом: користувач сам встановлює час сушки, найчастіше використовується, коли річ потрібно трохи досушити в найкоротший термін.

Увага! Всі програми, крім режиму «Установка по часу» самостійно встановлюють час сушіння білизни. Під час роботи спеціальні датчики визначають залишок вологи. Так пристрій оберігає речі від недосушіванія або пересушування.

Додаткові можливості

Розглянувши основні характеристики, потенційному покупцеві слід звернути увагу на додаткові функції. Які можуть переважити рішення про придбання тієї чи іншої моделі в свою сторону.

  • захист від дітей: блокується панель управління за допомогою простого коду;
  • затримка старту роботи: господиня може встановити час початку роботи тоді, коли їй зручно;
  • зворотний відлік: машина показує, скільки часу залишилося до кінця сушки;
  • додаткове підсвічування барабана: дає можливість бачити, що відбувається в сушарці під час роботи;

Машина дозволяє сушити вироби з різної тканини

  • захист від збивання білизни в кого;
  • охолодження речей після сушки;
  • ароматизація білизни.

Місця для установки

Є кілька варіантів, як і де встановити сушильну машину. Самі популярний з них - «колона». Тобто, сушилку ставлять поверх пральної машини. Це дуже зручно і економить час під час перекладання білизни з одного пристрою на інший.

Порада. Щоб встановити сушильну машину «в колону», на пралку потрібно встановити спеціальні кріплення, які не дадуть її пошкодити.

Також сушилку можна поставити поруч з пральки, накривши їх стільницею або в спеціальній шафі, який був би передбачений під час ремонту.

Підключення крок за кроком

Залежно від того, якого типу сушильна машина, її потрібно підключити до вентиляції або каналізації.

  1. Вентиляція. Машина з'єднується із загальною вентиляцією за допомогою стандартного гнучкого воздуховода. Потрібно стежити, щоб гофра не перегинати на 90 градусів і більше. Кріпиться повітропровід хомутом. Якщо системи вентиляції в будинку немає, можна використовувати кватирку.
  2. Каналізація. В машинах конденсаційного типу є зливний отвір, яке легко підключається до каналізації звичайним шлангом. Вивести його можна також в раковину або унітаз. Тут все також просто, як і з пральною машиною.
  3. Електромережа. Підключити машину до електромережі можна за допомогою звичайної розетки. Єдина умова - вона повинна бути заземлена.

Потенційних покупців сушильних машин сьогодні ще відлякує їх висока вартість. Але, в остаточному підсумку, якісний догляд за одягом дасть свої плоди. Після сушильної машини речі будуть дуже м'якими і прослужать набагато довше. Вже не кажучи про те, скільки буде зекономлено часу і нервів господині.

Як вибрати сушильну машину: відео

Сушильна машина: фото

Сушильна машина: фото