- підлогові сушарки
- настінні сушарки
- Стельові сушки для білизни
- саморобна сушарка
- Стельова Білизна сушарка на балконі відео
У багатьох квартирах балкон використовується, в першу чергу, з побутової метою: тут зберігаються речі, консервація, інструменти. А ще - сушиться білизна. Саме тому для стелі сушарка для білизни на балкон не буде зайвою обновкою. Навпаки - саме така конструкція буде дуже зручна у використанні.
Раніше речі сушили на мотузках, натягнутих зовні балкона. На свіжому повітрі вони, звичайно, висихали швидше. Але це було не особливо зручно по ряду причин. Наприклад, білизна не можна було захистити від птахів, брудних листя, що падають з дерев, та й просто від пилу. Крім того, не всім подобається, в прямо сенсі, виставляти напоказ свої речі.
Ну і останнє - прагнення максимально задіяти корисну площу додаткового приміщення в благих цілях спонукає до його склінню. А це робить доступ до пристосування для сушіння білизни на балконі якщо і можливим, то вельми утрудненим. Тому почали користуватися способом мобільні і стаціонарні сушарки. І як наслідок, сьогодні представлений дуже широкий асортимент: можна вибрати такий тип вироби, який найкращим чином впишеться в наявний простір.
Чи можна встановити сушилку в іншому місці, залишивши балкон для інших цілей - для облаштування кабінету, городу або веранди? Теоретично можна, але на практиці в цьому випадку використовують хіба що ванну кімнату, а вона може мати ще меншу площу. Та й повітрообмін в санвузлі значно повільніший, тому після сушки такі речі ризикують придбати не дуже приємний запах. Або ж коридор, але там сохне білизна вельми відчутно заважає.
Простіше вибрати варіант сушарки, яка займе менше місця. Крім стельової сушарки для білизни на балконі існують і інші різновиди. Вони мають свої особливості, і докладніше про них розповідається в інших статтях на нашому сайті. Але і тут ми їх згадаємо.
підлогові сушарки
Плитка на білизняний сушка
Покриття для пристрою не потребують стаціонарного кріпленні. Їх можна розкладати, коли з'являється така необхідність, а коли речі висихають - відразу прибирати, звільняючи не менш 1,5 кв. м. площі. У складеному вигляді вони мають ширину не більше 5 см, а тому з легкістю ховаються за стелаж або шафа.
Підлогові сушарки часто оснащені крилами, які, в разі потреби, розкладатися, тим самим збільшуючи кількість струн і площа для розвішування речей. Це зручно: можна використовувати як одне крило, так і обидва, або ж не використовувати їх зовсім. При необхідності таку сушарку не важко винести з кімнати.
настінні сушарки
Настінна сушарка для білизни на лоджії в складеному вигляді
Вибір таких сушарок кілька більш широкий і представлений капітальними і складними моделями. Капітальні кріпляться на паралельні стіни (в основному - на протилежні вузькі, щоб мотузки розташовувалися уздовж широкої стіни). Складні моделі представлені різними модифікаціями: підйомні механізми, сушарки-сходи, а також сушарки, мотузки якої є знімними і кріпляться на паралельну стіну тільки тоді, коли в цьому є потреба.
Вибирають настінні сушарки з урахуванням особливостей приміщення і простоти приведення моделі в робочий стан. Вони не займають корисний простір на підлозі, але завжди кидатися в очі. Тим, хто не хоче візуально захаращувати балкон деталями, від таких варіантів краще відмовитися на користь альтернативних.
А як ще можна сушити білизну? В нашій окремій статті ви можете дізнатися про підлогову електричну сушарку для білизни та інші подібні моделі.
Щоб після сушіння не доводилося далеко нести свої речі, можна розглянути варіант створення на балконі або лоджії невеликою вбиральні. Як це можна зробити ми розповіли тут .
Стельові сушки для білизни
Стельові системи для сушіння білизни вважаються найбільш вдалим варіантом, тому що не займають ні стать, ні стіни. Якщо речей сохне трохи (і це не рушники або постіль), вони не заважають вільному пересуванню по балкону. Кріпити ж їх навіть складніше, ніж настінні. Проте, вони більш практичні і далеко не завжди привертають увагу, адже їх складно помітити, не піднявши голову вгору.
Це можуть бути:
Виробляються ці вироби найчастіше з алюмінію, нержавіючої сталі, сталі або дерева. Метал має більш тонкі прути ( «мотузки»), та й вага у таких сушарок менший. Але сталь краще алюмінію (хоч і дорожче) з огляду на більшої міцності виробів. При виробництві метал обробляють антикорозійними засобами, що продовжує термін експлуатації виробу.
Металеві стельові балконні сушарки для білизни можуть гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр, в той час як дерев'яні вже зобов'язують до певних стилів. Ці сушарки масивніше, вимагають більш міцних кріплень, але виглядають набагато затишніше. Вони також обробляються захисними засобами від підвищеної вологості і шкідників, а потім - розкриваються лаком, що також збільшує зносостійкість вироби. Дерев'яні моделі більш витривалі - на них можуть сохнути важкі махрові рушники і спальні комплекти, в результаті конструкція не поламається і не деформується.
Дерев'яна сушарка для білизни
Вартість стельової сушки для білизни на балкон однієї і тієї ж модифікації може відрізнятися в рази - це залежить від матеріалу, що використовується у виробництві, а також від вантажопідйомності вироби. Якщо стельова сушарка купується вперше, досвідчені користувачі рекомендують вибрати недорогу модель. Це дозволить з'ясувати, чи зручна така модифікація в експлуатації в конкретних умовах. Крім того, нерідкі випадки, коли бюджетні «китайські» моделі працюють довго і без нарікань.
У будь-якому випадку, якщо буде встановлено, що така модель підходить, після того, як перша покупка вийде з ладу, можна купити іншу - більш якісну. Зате не буде побоювань, що це гроші, витрачені марно. Або що треба було шукати, як зробити сушилку для білизни на балконі, а не купувати готовий виріб.
Про те, як встановити стельову сушилку для білизни «Ліана» ми розповіли в нашій статті. У ній ви знайдете текстову і відео-інструкцію.
Ще одним з цікавих аксесуарів може бути від відкидний столик на балкон . А як його підібрати і, при бажанні, зробити самому, описано тут.
Щоб на заскленому балконі білизну краще сохло, бажано відкривати вікна. А як при цьому уникнути попадання через них комах, ви дізнаєтеся на цій сторінці http://balkonsami.ru/osteklenie/montazh-i-remont/moskitnaya-setka.html . Підбираємо москітну сітку.
саморобна сушарка
Виготовити стельову сушилку для білизни своїми руками для людини з бажанням і фантазією - це цілком можливо. При цьому навіть не обов'язково наявність досвіду. Зате наміри впорядкувати балкон і організувати зручне місце для сушіння речей - це обов'язкові умови. Зробити сушку нескладно. Для цього знадобляться:
- два дерев'яні бруски розміром 40 см х 5 см х 5 см;
- 10 саморізів-кілець;
- дриль зі свердлом, на розмір менше, ніж діаметр шурупів;
- перфоратор і 6 дюбелів зі стрижнем більше 7 см;
- мотузка для білизни;
- лак для дерева.
Послідовність дії така: спочатку виготовляється сама сушарка, потім вона кріпиться на стелю, після цього обробляється дерево і натягується мотузка. Це - найбільш раціональний варіант. Змайструвати стельову сушилку можна за годину - і це якщо працювати на самоті.
Один з варіантів саморобної білизняний сушарки
Завдання перше - висвердлити дрилем по 5 симетрично розташованих отворів на кожному бруску.
Потім отвори ретельно очищаються і в них вкручуються саморізи. Саме тому свердло повинно бути меншим: так саморізи більш щільно сидять в отворах. У підсумку вони будуть висіти в сторону статі, тому щільна посадка - це важливо.
Далі на стелі висвердлюють по три отвори, забивають дюбелі і кріплять з їх допомогою планки до стелі. Після цього планки розкриваються лаком: саморобна сушарка апріорі знаходиться на території з підвищеною вологістю, а лак захистить дерево від набухання і розсихання - природної реакції природного матеріалу на воду. Коли лак висихає, між саморізами натягується мотузка - і сушарка для білизни на балкон своїми руками готова.
За аналогічним принципом можна закріпити сушилку нема на стелі, а на стінах.
Стельова Білизна сушарка на балконі відео
Тут представлений короткий відеоролик, на якому продемонстрована в дії саморобна сушарка. Можливо, вам сподобається ця ідея.
СУШКА білизняних ДЛЯ БАЛКОНА (ЗРОБИ САМ)
Сподобалася стаття?
Збережіть її!
Залишилися питання? Задавайте їх у коментарях!
Чи можна встановити сушилку в іншому місці, залишивши балкон для інших цілей - для облаштування кабінету, городу або веранди?А як ще можна сушити білизну?
Залишилися питання?