Як прати дитячу постільну білизну?

Сучасний ритм життя змушує замислюватися молодих мам про таке питання, як швидко впорається з домашніми справами при цьому ще встигнути позалицятися за собою, пограти з дитиною Сучасний ритм життя змушує замислюватися молодих мам про таке питання, як швидко впорається з домашніми справами при цьому ще встигнути позалицятися за собою, пограти з дитиною. І часто такі питання стосуються прання. Наприклад, як правильно випрати дитяче постільна білизна, чи потрібно його прати після покупки і чи можна його прати в пральній машинці. А якщо Ви давно не оновлювали гардероб, то можете подивитися тут новинки дитячої білизни з найактуальніших цінами. Ми розповімо про все по порядку про всі види прання.

Перший і найважливіший питання - це прання після покупки. Якщо ви купуєте вироби в хорошому і перевіреному магазині, де робите покупки неодноразово і знаєте асортимент - можете не прати білизну. Але якщо ви робите покупку перший раз в незнайомому магазині, настійно рекомендуємо випрати білизну руками з невеликою кількістю порошку або мила. Можна замочити його на кілька хвилин. У будь-якому випадку невелика освіжаюча прання не зашкодить. Крім того, ви зможете позбутися від випадкових забруднень і елементів алергенного характеру, які могли випадково потрапити на білизну.

Взагалі, якщо говорити про прання, то все залежить від тканини, з якої пошито виріб і рекомендацій виробника по правильній пранні. Для того, щоб не помилитися Вам просто не варто поспішати відривати ярличок або бирку, яка прикріплена до білизни. Зазвичай виробник вказує на ній, при якому режимі білизна вимагає прання і прасування. Перед початком прання вивчіть уважно цю невелику інструкцію і речі вашого малюка завжди будуть в порядку. Але бувають випадки, коли ви купили неякісну річ, і після прання на необхідному режимі вона полиняла або втратила форму, і тепер ви не довіряєте рекомендацій. В такому випадку ми рекомендуємо купувати білизну тільки в хороших магазинах і перевірених виробників.

Або ще одна порада на цю тему Або ще одна порада на цю тему. Зібралися прати в машинці? Тоді ставте режим ручного прання або делікатний режим. Зазвичай для цього потрібно натиснути всього пару кнопок і машинка сама виконає прання в потрібному режимі. Так ви точно не зіпсуєте речі. Хотілося також відзначити, що найчастіше дитячу білизну проводиться з натуральної бавовни, а бавовна необхідно прати при температурі 30-40 градусів. Це той випадок, коли речі не дуже брудні і не вимагають додаткової обробки. Якщо ж ваш малюк примудрився поставити пляму, то спочатку краще запрати річ з милом або замочити в порошку на кілька хвилин, а потім річ ​​можна випрати разом з іншим одягом.

Ну а якщо і цей варіант вас лякає або, наприклад, у вас накопичилося не так багато речей, а може бути вам просто потрібно запрати кофточку або штанці - застосуєте старий, але перевірений бабусин метод і виперіть все милом. Зараз на ринку величезна різноманітність мильною продукції, з запахом і без, для чутливої ​​шкіри. Крім того, виробники хімії вже давно почали випускати спеціальну дитячу серію для прання. Це правило стосується і порошків, в тому числі. Обов'язково вибирайте дитячий порошок для прання в машині і для ручного прання. Прати дитячі речі звичайними порошками не рекомендують лікарі і дерматологи. Також рекомендуємо в ранньому віці утриматися від застосування кондиціонерів. Вони також можуть викликати алергії. Так що дерзайте і діліться з нами досвідом ваших прання в коментарях.

Зібралися прати в машинці?