Пошиття домашніх халатів - бізнес з мінімальними вкладеннями

  1. Як правильно продавати халати
  2. Вибираємо тканину для пошиття
  3. Визначаємо собівартість халата
  4. Свій бізнес: виробництво верхнього одягу
  5. «Гарний» бізнес: пошив вечірніх і весільних суконь
  6. Свій бізнес: виробництво та продаж в'язаних светрів
  7. Свій бізнес: вичинка шкур
  8. Свій бізнес: пошив одягу
  9. Як почати бізнес з пошиття спортивного одягу
  10. Свій бізнес: виробництво та продаж шкільної форми
  11. Прибутковий бізнес на ростових ляльок

* У розрахунках використовуються середні дані по Росії

30 000 ₽

Мінімальний стартовий капітал

від 700 ₽

Роздрібна ціна халата

35%

рентабельність

Традиція носіння халатів прийшла в нашу країну зі сходу. У XIX столітті цю просторий одяг одягали на себе удома переважно чоловіки, з XX ж століття і донині халат більшою мірою є атрибутом жіночого вигляду, чоловіками використовується вкрай рідко і в якості банної приналежності. Жінки ж полюбили халати за зручність використання.

Жіночий халатик багатоликий: він може бути зшитий з тонкої тканини і ледь прикривати білизна, може бути теплим і незамінним в сувору зиму, може бути практичною повсякденної домашньої одягом з непомітною забарвленням і великими кишенями. Як мінімум один халат має кожна жінка, і більше половини росіянок носить халати будинку щодня і купують нові у міру зношування.

Як правильно продавати халати

Перш ніж відкривати власне виробництво халатів, потрібно задати собі головне питання: як ці халати продавати? Варіантів збуту може бути кілька. По-перше, халати можна шити на замовлення, розміщуючи рекламу в ЗМІ, соціальних мережах і т.д. По-друге, можна домовитися про реалізацію халатів з магазинами одягу, торговими точками на ринках. По-третє, можна відкрити власний магазин або торгову точку, але на це вже будуть потрібні певні кошти і доведеться наймати співробітників. Такий варіант можна розглядати в якості перспективи розвитку бізнесу.

Пошиття халатів є прекрасним домашнім бізнесом, для відкриття якого потрібні мінімальні стартові вкладення. Купівля швейної машини обійдеться в 5 тисяч рублів, а за 15 тисяч рублів можна купити швейну машину, за допомогою якої ви зможете швидко прикрасити ваші вироби різноманітної вишивкою. Розкрійний стіл коштує від 5 тисяч рублів.

Вибираємо тканину для пошиття

Тканина для пошиття халата повинна бути красивою, зручною, приємною для шкіри. Перевагу краще віддавати натуральним тканинам. Традиційно халати шиються з натурального шовку. Ця тканина надзвичайно красива, але дорога. До того ж робота з нею вимагає чималої майстерності швачки. Різновиди натурального шовку:

  • дикий шовк,

  • штоф,

  • чесуча,

  • атлас,

  • шифон.

Вартість - від 2 тисяч рублів за погонний метр.

Штучний шовк буває віскозним і ацетатним. Коштує значно дешевше натурального, близько 300 рублів за погонний метр. Халати з штучного шовку не мнуться, легко стираються, довго зберігають форму, але сильно електризуються.

При додаванні до штучного матеріалу ниток натурального шовку виходить шовк-сатин. Ця тканина поєднує в собі переваги обох видів шовку: не мнеться і не викликає роздратування шкіри.

Махрова тканина - найпоширеніший варіант для пошиття банного халата. Вона приємна тілу, добре вбирає вологу, щільна і тепла, але займає багато місця в шафі, важка, іноді жорстка. Вартість махрової тканини - від 250 до 500 рублів за погонний метр.

Велюр трикотажний - високоеластична тканина, що має приємну бархатисту поверхню. Велюр не мнеться, не вимагає прасування, не чутливий до подряпин і пошкоджень, створює приголомшливе відчуття комфорту і затишку. Недолік трикотажного велюру в тому, що він витягується на місцях згинів. Ціна за погонний метр - 400-500 рублів.

Вафельні тканини виробляються з бавовни і є чудовою альтернативою махровим тканин при пошитті банних халатів. Вафельні тканини відрізняються м'якістю і прекрасно вбирають вологу. Вони сохнуть значно швидше махрових тканин, а значить, менш схильні до розмноження грибків і бактерій. Ціна - 50-100 рублів за погонний метр.

Велсофт - пухнаста тканина, відома також як мікрофібра. На дотик схожа на велюр. Халати з неї виходять незвичайно м'які і дуже комфортні, швидко сохнуть, легко стираються, служать довго. Ціна - 400-500 рублів за погонний метр.

Бамбук - сучасний натуральний матеріал, імпортується з Китаю і Індії. Халати виходять м'які і шовковисте на дотик, немов шовк або кашемір, добре вбирають вологу. Тканина має бактерицидні і дезодорують властивостями. Ціна тканини - близько 600 рублів за погонний метр.

У звичайних магазинах тканини націнка на товар становить не менше 30 відсотків. В оптових магазинах купувати матеріал набагато вигідніше, але розмір мінімальної закупівлі може бути не по кишені підприємцю, та й не варто купувати відразу великі партії тканини, поки немає впевненості, що халати саме з цього матеріалу будуть мати успіх і вийде реалізувати товар. Ціна на тканини в інтернет-магазинах, як правило, значно нижче ціни в звичайних магазинах, а доставка по місту при певних обсягах покупки може бути безкоштовною.

Визначаємо собівартість халата

На пошиття однієї халата, в залежності від моделі, розміру, виду тканини, малюнка йде від 1 до 2 погонних метрів тканини. Вартість фурнітури (ниток, ґудзиків, застібок-блискавок і т.д.) може становити 5-10 відсотків від собівартості халата. Оплата праці швачки залежить від складності роботи і кількості витраченого часу.

Наприклад, собівартість халата зі штучного шовку становить 300-350 рублів. На його розкрій і пошиття йде близько 2 годин. Роздрібна ціна халата - від 700 рублів. На пошитті халатів з дорогої тканини можна заробити більше, але таку продукцію складніше реалізувати, оскільки попит на дешеві халати значно вище.

Саме складно в цьому бізнесі для одного - поєднувати функції швачки і менеджера з маркетингу та збуту, спочатку важко знайти баланс сил і часу, але при напрацьованої клієнтської бази і налагоджених каналах збуту можна буде сконцентруватися на поліпшенні якості продукції і розробці нових моделей. Або ж - якщо до цього більше схиляється підприємець - найняти працівників і розширювати ринок збуту

Свій бізнес: виробництво верхнього одягу

При максимальній економії організація цеху з пошиття верхнього одягу на десять працівників обійдеться в 450-500 тис. Рублів. Рентабельність такого виду бізнесу вважається досить високою (за різними оцінками ...

«Гарний» бізнес: пошив вечірніх і весільних суконь

Для відкриття власного швейного цеху по виробництву весільних та вечірніх суконь буде потрібно від 300 тис. Рублів. У цю суму входить оренда приміщення, закупівля першої партії матеріалів (фурнітури і ...

Свій бізнес: виробництво та продаж в'язаних светрів

Виробництво таких светрів є прибутковим, що доводить досвід поки що нечисленних вітчизняних підприємців, які працюють в цьому вузькому сегменті. Стильні вовняні і трико ...

Свій бізнес: вичинка шкур

Готова виробнича лінія для вичинки шкір обійдеться підприємцю приблизно в 2 мільйони рублів, однак за ці гроші можна отримати вживане устаткування.

Свій бізнес: пошив одягу

Порядок інвестиційних витрат може коливатися в широких межах: від 838 000 в разі організації простого цеху з пошиття вузького асортименту виробів і покупки бюджетного обладнання до 3 702 0 ...

Як почати бізнес з пошиття спортивного одягу

На відкриття власного невеликого цеху по виробництву спеціалізованої спортивної одягу знадобиться від 200 т. Р. (Сюди входить в тому числі оренда виробничої площі і персонал з двох ш ...

Свій бізнес: виробництво та продаж шкільної форми

Для організації власного виробництва шкільної форми можна зареєструватися в якості індивідуального підприємця або створити юридичну особу. Останній варіант займає більше часу (до ...

Прибутковий бізнес на ростових ляльок

Виготовлення ростових ляльок - прекрасний бізнес, але який пов'язаний з необхідністю вивчення і навчання мистецтву створення подібних продуктів. При цьому для того, щоб одержувати найбільший прибуток, п ...

Збережіть статтю, щоб уважно вивчити матеріал

зберегти

Ви можете зберегти цю сторінку за допомогою: