БАННЕР

  1. ВИДИ БАНЕРІВ: ВИБИРАЄМО ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ
  2. ДРУК БАНЕРІВ
  3. РОЗМІРИ БАНЕРІВ


Банер - барвисте зображення рекламного або інформаційного характеру, широко використовується в маркетинговій індустрії. Популярність банерів обумовлена ​​багатьма причинами. Це і висока ефективність, і стійкість до впливів кліматичних явищ, завдяки якій рекламний продукт може використовуватися як для короткострокового, так і для тривалого проживання. Ще одна перевага барвистого плаката - максимально приваблива вартість. Останнім часом банери часто використовуються не тільки в рекламних, а й в декоративних цілях, виступаючи в ролі яскравого прикраси міських вулиць.



ВИДИ БАНЕРІВ: ВИБИРАЄМО ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ

У звичному розумінні банер являє собою широкоформатне рекламне зображення, нанесене на поліхлорвінілове полотно. Однак в професійному середовищі їх прийнято розділяти на кілька основних категорій.

  • За способом виготовлення.

За способом виготовлення банери підрозділяються на ламіновані і литі полотна. Перший тип продукту являє собою більш доступний варіант. Технологія його виробництва має на увазі нанесення на волокна поліестеру ламинирующей плівки ПВХ. Для зображень тривалого розміщення фахівці рекомендують використовувати литі банери, що відрізняються надійністю і довговічністю. Завдяки спеціальній технології нанесення, зображення «вплавляется» в основу, що дозволяє уникнути його відслонень.

  • За типом матеріалу.

Крім традиційного баннерного полотна, термін служби якого, як правило, не перевищує 1 року, матеріалом для виробництва рекламного продукту можуть служити носії та інших категорій. Для виготовлення внутрішньої реклами нерідко застосовується щільний папір. Популярне в наші дні брендування автомобілів і скляних фасадів будівель виконується з використанням плівки, що самоклеїться. Крім цього, можна зупинити свій вибір на будівельній сітці, яка використовується для розміщення реклами на стінах будинків на час проведення будівельних робіт.

За щільністю банери поділяють на 3 основні категорії. Матеріал 280-340гр / кв.м - тонке полотно, призначене для виготовлення банерів невеликого формату, що розміщуються в місцях з мінімальною вітрової навантаженням. Банери середньої товщини мають показники 440-450гр / кв.м. Їх призначення - виробництво білбордів площею до 18 кв.м. Матеріалом для великогабаритних зображень, а також реклами, яка встановлюється в місцях з високою вітрової навантаженням, в більшості випадків, служить полотно підвищеної міцності, товщиною 520-550гр / кв.м.



ДРУК БАНЕРІВ

Технологія нанесення зображень на банери схожа зі звичайною печаткою на принтері. У роботі фахівці використовують друковані пристрої великого розміру, які наносять зображення на будь-який носій: баннерное полотно, папір, будівельну сітку, плівку і т.д. Забезпечити продукту яскравість, насиченість і чудову передачу кольору дозволяє застосування спеціального чорнила. Їх переваги - можливість створення зображень будь-якої складності і стійкість до кліматичних впливів: опадам і температурних коливань. Кольорові зображення відрізняються досить низькою сприйнятливістю до впливів ультрафіолету, проте для того, щоб якомога довше зберегти яскравість фарб і презентабельність рекламного полотна, фахівці рекомендують встановлювати банери в місцях, де вплив сонячних променів буде мінімальним.

РОЗМІРИ БАНЕРІВ

Сучасні технології дозволяють виготовляти банери практично будь-яких розмірів. Полотно поставляється на ринок в рулонах шириною 3,2 м, проте це не означає, що розміри рекламних зображень обмежуються такими показниками. При необхідності створення великогабаритних плакатів, для банера використовуються кілька полотен стандартної ширини, які склеюються між собою. Додатково рекламні зображення можна зміцнити за допомогою підкоміра країв полотна. Полегшити процес монтажу і забезпечити йому максимальну надійність дозволяє використання банерної реклами з встановленими по периметру люверсами.


Ознайомитися з повним списком рекламних конструкцій, забезпечених докладним описом, Ви можете в нашому прайсі:


7 918 120-39-77
На наступну ► ► ►