Гід по нишевой парфумерії Києва

"Навіщо, скажіть, кожен сезон вводити в моду нові парфуми? Яка в цьому потреба? Раніше публіка цілком задовольнялася фіалковою водою і простими квітковими сумішами, які хіба що злегка змінювалися раз в десять років. Тисячоліттями люди обходилися ладаном і миром, кількома бальзамами, оліями і сушеними травами "(« Парфумер »).

Ми все життя шукаємо «той самий» аромат, як ніби підбираємо чоловіка . Не всі знають, що, наприклад, критичні дні, вагітність, протизаплідні таблетки можуть поміняти склад поту на хімічному рівні і в корені змінити запах парфумів. Відкладіть похід за новим ароматом в такий час, інакше марної трати грошей не уникнути.

В останні роки йде активна робота над створенням духів у вигляді капсул під назвою Swallowable Parfum, які потрібно буде приймати всередину. Як запевняють їх творці біолог Шереф Мансі і дизайнер Люсі макро, при потінні людина буде видавати генетично неповторний аромат.

Навіщо, скажіть, кожен сезон вводити в моду нові парфуми

Всю парфумерну продукцію можна умовно поділити на три групи:

1. Мас-маркет. Аромати не відрізняються складністю і легкодоступні в супермаркетах, переходах, на ринках.

2. Luxe створюється відомими будинками моди і іменитими парфумерами. Перед створенням нових ароматів в цій категорії бренди проводять опитування, тестування і випускають тільки ті, які були оцінені вище за все більшістю людей з випробувальної групи. Після слідують дорогі рекламні кампанії і широке промо. Аромати «люкса» можна купити в Києві в мережі магазинів «Бомонд», «Брокард», «Бонжур», «Л`Етуаль».

3. Нішева парфумерія - найцікавіша частина цієї історії . Аромати робляться дуже креативними і досвідченими парфумерами. Їх завдання - створити унікальні запахи, які не зможуть залишити вас байдужими. Покликання таких ароматів - закохувати, дивувати, шокувати, провокувати спогади. Для їх виробництва використовується найцікавіше і унікальну сировину, щоб вийшов аромат шампанського, білого трюфеля, мокрого тютюну або, наприклад, деревини на морозі.

Крім всім відомих корнерів в магазинах мережі «Бомонд» і «Брокард», в Києві виявилися цікаві місця продажу нишевой парфумерії, про яких ще не все знають.

1. Мережа парфумерних салонів «ЖАН»

Дуже великий вибір абсолютно різної парфумерії, як мені здається, на будь-який смак і гаманець. Серед представлених брендів - Nasomatto, Carner Barcelona, ​​Bois 1920 році, Montale, Terry de Gunzburg, Ann Gerard і ін. Мій похід закінчився покупкою аромату Carner - Rima XI, такого ніжного і таємничого, який з першого вдиху порадував мене запахом домашнього вівсяного печива .

Адреса в Києві: вул. Б. Хмельницького, 17 / 52А, БЦ «Леонардо»

2. Бутік Niche

Тут представлені унікальні аромати Scent Bar, Histoires d'Eaux, YOSH, Serge Lutens, Ramon Molvizar, EUTOPIE і ін. Кожен бренд розповідає свою неповторну історію, допомагаючи нам у пошуках гармонії і краси.

Адреса в Києві: вул. Пушкінська, 39

3. Sanahunt

У beauty-Корнер Sanahunt представлені відомі парфумерні бренди By Kilian, Frederic Malle, Maison Francis Kurkdjian, Dorin, Odin, X-Ray, Stephane Humbert Lucas 777.

Адреса в Києві: вул. Грушевського, 8/16

4. Recolte. Цей маловідомий бутик - джерело ексклюзивної парфумерії та косметики. У магазині представлені лімітовані випуски ароматів Shiseido, Jill Stuart, Elegance і арт-парфумерія талановитого творця ароматів Alea (лат. «Удача») Богдана Зубченко (BZ Parfums). Кожна його «удача» має свій номер, даючи можливість людині самій підібрати для аромату відповідна назва. Він також може створити парфум за індивідуальним замовленням. Ціна залежить від обраних компонентів і починає формуватися від 1,5 -2 тис. Грн.

Адреса в Києві: вул. Городецького, 17/1

Зрозумілим є одне, що ці аромати не призначені для всіх, тому і не рекламуються. Але серед них ви, ймовірно, зможете знайти «той самий», про який давно мріяли. Адже невидима вуаль аромату здатна доповнити не тільки образ, а й особистість. І, до речі, якщо знайдете такий - ніколи і нікому не розповідайте, нехай він буде тільки ваш .

Навіщо, скажіть, кожен сезон вводити в моду нові парфуми?
Яка в цьому потреба?