Скляний підвісна стеля - купити в Москві за низькими цінами!

  1. Види стель зі скла матові стелі
  2. дзеркальні стелі
  3. вітражні стелі
  4. Скляні стелі з фотодруком
  5. Скляні стелі з підсвічуванням

Види стель зі скла

матові стелі



Це найбільш популярний варіант оформлення житлових кімнат. Світло, який пробивається через матову поверхню, заливає приміщення приглушеним теплим світінням, створюючи ілюзію повної відсутності стелі. Скло може бути білим, блідо-рожевого і інших світлих відтінків, з різними малюнками, що дозволяє створити унікальну композицію, що оптимально підходить під інтер'єр.

Матування скла виконується кількома способами:

  • Піскоструминна обробка - технологія полягає у впливі на скло струменя стиснутого повітря, змішаного з дрібним піском. При цьому можна не просто зробити скло матовим, але і нанести зображення будь-якої складності, регулюючи глибину впливу на певних ділянках. Крім того, виготовляються прозорі картинки на матованому склі, або матові - на прозорій поверхні.
  • Травлення - за допомогою нанесення пасти з плавиковою кислотою в складі можна отримати повністю непрозорий матовий стеля або із зображенням. Для виконання останнього пастою покриваються незахищені ділянки скла, а через певний час площину промивається.
  • Лакомат - скло обробляється білим або напівпрозорим матирующим лаком.

При виборі підвісних стель необхідно пам'ятати, що крізь підсвічується поверхню можуть бути знизу видно і напрямні. Тому покупцеві слід заздалегідь визначитися, глянсовий або матовою стеля буде доречно в тому чи іншому приміщенні. При потребі можна отримати консультацію у нашого менеджера, зателефонувавши з ним по телефону, або відвідавши наш магазин.


дзеркальні стелі



За допомогою стельових дзеркал можна візуально збільшити висоту приміщення і внести в нього більше світла. Ідей такого оформлення стелі є кілька:

  • Суцільне дзеркало. Здебільшого повністю дзеркальні стелі монтуються в ванній, нічному клубі, барі і ресторані. Тут панелі максимально близько розташовуються один до одного, приклеюються до чорнової стелі або гіпсокартону (фанері). У дзеркалі повністю відбивається кімната і дивиться вгору людина не може розглянути границі самої стелі, створюється ефект повної його відсутності.
  • З каркасом. У громадських і житлових приміщеннях дзеркальні панелі на металевому каркасі (або на гвинтових конструкціях) найчастіше комбінуються з матовими. Такий варіант добре підходить для коридору та вітальні, холу готелів та ін. Закладів. Стики між плитами заповнюються вставками: металевими - під колір золота або хрому, дерев'яними - простими або фігурними планками.
  • Дзеркальне панно - декоративна композиція, яка служить для прикраси і зонування кімнати. У спальні розміщується панно над ліжком, у вітальні - над обіднім столом або в самому центрі стелі в якості розетки.

Щоб створити панелі для дзеркальної стелі, на скло можна наклеїти плівку або покрити силікатна матеріал амальгамою - такі плити можуть бути однотонними, тонованими, з гравіюванням.


вітражні стелі



Це найбільш дороге рішення для обробки стелі, але і найкрасивіше і ексклюзивне. Кольоровий скляна стеля виконується кількома способами:

  • Тіффані - складна старовинна техніка, яка здавна застосовувалася для декорування церков, багатих будинків і палаців. Композиція для скляної стелі складається з кольорових фрагментів, які заздалегідь вирізаються зі скла відповідно до шаблону, обтачиваются, по краях оклеиваются алюмінієвою фольгою і з'єднуються один з одним за допомогою пайки. Вітраж поміщається в дерев'яну або металеву раму.
  • Фьюзинг. Тут вітраж створюється з мозаїки. Шматочки скла розкладаються на суцільний поверхні, яка потім поміщається в піч. Під впливом високих температур елементи вплавляются в полотно зі скла і один в одного.
  • Писані. Поверхня розмальовується вручну при використанні акрилових фарб.
  • Англійська вітраж. Картинка виконується на цільної поверхні - з свинцевої стрічки (імітує шви) викладаються межі елементу, який вирізається з плівки. Всі матеріали, що самоклеються.
  • Контурні. Для отримання картинки на площину зі скла наносяться лінії - межі окремих елементів, утворюючи осередки, кожна з яких потім заповнюється лаком потрібного кольору.

Вітраж рідко застосовується для повного заповнення стелі. Найчастіше використовуються різні комбінації:

  • Стандартні квадратні і прямокутні вітражі в скляному стелі поєднуються з матовими панелями, підходять для оснащення приміщень будь-якого стилю і призначення. Можуть встановлюватися у вигляді декількох окремих підвішуються вставок в стелю з гіпсокартону і служити світильниками.
  • «Купола» - вишуканий вітраж, який виглядає як великий світильник, облямований вишуканим каркасом - рамою під старовину. Розташовується вітраж в центральній частині залів для проведення урочистостей та церемоній, в театрах, престижних торгових центрах і павільйонах, де проводяться виставки. Частина, що залишилася стелі заповнюється панелями зі скла з відповідною красивою обробкою.
  • Круглий вітраж - нагадує трохи опуклу люстру і впроваджується в гіпсокартонні або скляні стелі в приміщеннях в стилі арт-деко, етно і модерн.
  • «Плафон» - за формою нагадує попередній вітраж, але більш наближений до кулі і встановлюється в неглибоких нішах.

Скляні стелі з фотодруком



Це дизайнерська новинка, яка швидко набула популярності. Для виготовлення використовується дві технології: зображення наноситься на скло із застосуванням УФ-фарб або виготовляється спеціальна плівка з картинкою, яка в подальшому наклеюється на скляну поверхню, найчастіше оргскло.

Каркас - це рама з латуні, алюмінію, дерева, кування, міді, сталі. В результаті замовник отримує оригінальну стельову картину.


Скляні стелі з підсвічуванням


  • Прихована (для підвісних стель) - застосовуються лампи (світлодіодні, люмінесцентні або галогенні), неонові трубки і світлодіодні стрічки. Трубки і стрічки розміщуються уздовж профілів або внутрішнього периметра установки. Для ламп спеціально готуються ніші, при цьому світло направляється на глянсове або дзеркальне полотно, закріплене на чорновому стелі, яке і відображає промені, примушуючи їх проникати крізь скляну поверхню, підсвічуючи її.
  • Зовнішня - може бути декількох видів. Для точкової невеликі світлодіоди мають у своєму розпорядженні по всій стелі або в окремих зонах. Для контурної - світлодіодна стрічка виставляється в виїмку по всьому периметру установки (варіант підходить для невеликих кімнат). Якщо потрібно для підсвітлення скляної стелі, то освітлювальні прилади встановлюють в нішах, для фігурної застосовується купчасто кілька світильників, які освітлюють панелі «промінчиками» світла.

Детально розглянути приклади скляних підвісних стель можна в портфоліо на нашому сайті. Отримати консультацію по кожній моделі, допомога у виборі, подати заявку на покупку і виконання послуг можна за вказаною на сайті телефону.