Що таке гарячий манікюр і як його роблять

  1. Чим відрізняється гарячий манікюр від інших видів догляду за руками і нігтями?
  2. Як робиться гарячий манікюр

Вже з самої назви «гарячий манікюр» можна здогадатися про те, що для його виконання використовується висока температура (40-55оС) Вже з самої назви «гарячий манікюр» можна здогадатися про те, що для його виконання використовується висока температура (40-55оС). Гарячий манікюр сьогодні є одним з найприємніших і дорогих видів манікюру. У салонах краси, його називають СПА-манікюром.

Хочеться відзначити, що гарячий манікюр досить затребувана послуга, незважаючи на те, що і ціна пристойна. Багато жінок називають цей манікюр «мокрим», spa-манікюром і т.д. Однак, як би його не називали, головна його заслуга в тому, що він відновлює шкіру рук, усуває проблеми з нігтями. Особливо корисний гарячий манікюр в зимовий час, коли з усіх боків на наші руки «нападають» проблеми.

Виконується манікюр за допомогою розігрітого крему або масла, причому у великій кількості. Гарячий манікюр по ефективності можна порівняти з терапією парафіном, однак для його використання немає обмежень, ну хіба що грибкові захворювання.

Даний вид манікюру можна виконувати як окрему терапевтичну, косметичну або навіть відновну процедуру. Гарячий манікюр можна використовувати як підготовчий етап перед виконанням інших видів манікюру.

Чим відрізняється гарячий манікюр від інших видів догляду за руками і нігтями?

При проведенні гарячого манікюру особлива увага приділяється температурному режиму робочої рідини, в якій знаходяться руки, а так само стежать за часом перебування рук в спеціальній ємності.

  • В якості робочої рідини для манікюру майстер використовує лосьйони, в залежності від стану рук і нігтів підбирається і склад лосьйону. Цей майстер може використовувати в роботі, як готові розчини, так і розчини, приготовані самостійно за рецептами народної медицини. Можна з упевненістю сказати, що гарячий манікюр це не винахід сучасності, адже ще за старих часів наші предки для лікування шкірних проблем і відновлення нігтів застосовували ванночки з гарячим відваром з трав, мазі, настоянки тощо
  • Як ми вже згадували раніше, для гарячого манікюру використовуються спеціальні індивідуальні пластикові ванночки, які поміщаються в апарат, що підтримує спеціально підібраний температурний режим. Працює апарат в двох режимах. На першому етапі вода нагрівається до 40оС, а потім пристрій підтримує оптимально задану температуру. У ємність наливається спеціальний лікувальний або живильний лосьйон з кремообразной структурою. До складу таких лосьйонів входить різні ефірні масла (норкове, меліси, персикове), фруктові кислоти, вітаміни «А», «D», «Е». Гарячий манікюр особливо корисний тим, кому зняли нарощені нігті, для відновлення пошкодженої або запаленої кутикули.

Як робиться гарячий манікюр

Процедура проведення гарячого манікюру виглядає приблизно наступним чином:

Підготовчий етап. На цьому етапі, якщо є старий лак на нігтях, його видаляють. За допомогою пилочки формують бажану форму нігтів. За допомогою пілінгу майстер очищає шкіру рук від ороговілих частинок. Очищені і підготовлені руки, набагато ефективніше вбирають всі корисні речовини, які містяться в робочій рідині (лосьоне).

Основний етап. Поки руки готуються до прийому процедур, індивідуальна ванночка з лосьйоном ставиться в апарат для нагрівання до певної температури. Занурюють кінчики пальців в лосьйон на певний час, що залежить від ступеня занедбаності рук. Потім за допомогою легких масажних рухів майстер розподіляє залишки лосьйону по всій шкірі рук, далі виконується робота з кутикулою. Залежно від обраного манікюру кутикулу видаляють за допомогою апельсинової палички, щипців або спеціальної пемзи. За рахунок високої температури, пори розкриваються, і поживні речовини безперешкодно можуть проникати в шкіру, а масаж ще більше сприяє цьому.

Заключний етап. На цьому етапі майстер манікюру полірує нігті, за бажанням клієнта нігті покриваються лікувальним або зміцнює засобом або звичайним лаком.

! Виконати гарячий манікюр можна і самостійно в домашніх умовах, тільки замість спеціального апарату доведеться розігрівати лосьйон на паровій бані, і тримати руки в розчині 20-25 хвилин.

Чим відрізняється гарячий манікюр від інших видів догляду за руками і нігтями?
Чим відрізняється гарячий манікюр від інших видів догляду за руками і нігтями?