Перший точковий МК
Багато просили мене розповісти, як я роблю точкові візерунки. Мабуть настав час для першого мого МК в техніці point-to-point (точка до точки). Звичайно мені не зрівнятися з іменитими майстрами інтернету, та й фотограф з мене не зовсім хороший, але думаю дещо стане зрозуміліше для тих, хто тільки починає займатися точкової розписом.
Сьогодні я покажу як робиться фантазійний візерунок. У мене для цього заздалегідь приготована пляшка від коньяку (ви можете взяти тарілку, диск або вініл ...). Заготівлю я покрила двома шарами чорного акрилового грунту і двома шарами лаку (кожен шар як слід просушити). Для роботи взяла три контури деколей - білий, золотий і бронзовий.
1. 2. 3. 4.
Думаю початок зрозуміло, який колір і розмір слід по порядку.
5. 6. 7. 8.
На 5 фото зверніть увагу, як я намагаюся зробити відстань між точками більш рівномірний, тільки після цього малюю завитки. Тепер завитки хочу обвести, що б вийшло більш рівномірно (на 7 фото) розставляю білі точки, тільки після цього обвожу і в самому кінці роблю акцент більшими точками (8)
9 10 11 12
(9) обвожу отримані пелюстки, в кілька рядів; (10) акцент на більші точки-білі; (11) перший завиток - точки по крупніше; (12) обвожу завиток більш дрібними крапками - цим дією трохи вирівнюю, якщо десь є нерівності
13 14 15 16
(13) захотілося намалювати ще завиток, а попередній починаю прикрашати; (14) готуюся до обведення точок за одне обвожу і золотий завиток; (15) розмічаю мережива; (16) перший ряд мережив і акцент на білі крапки.
17 18 19
(17) другий ряд мережив і друга обведення золотого завитка; (18) мереживо утяжеляются другим шаром точок, беруся грунтовно за золотий завиток; (19) чомусь не захотілося кружавчатості на подвійному золотом завитку, як то сам собою вийшов бутон))) на мою все видно.
20 21 22
(20) прикрашаю бутон не крапка, а краплями - ставиться крапка і не відриваючись тягнеться в бік, як би відтягується кінець краплі (спробуйте спочатку на чому то непотрібному); (21) вирішила заповнити простір під першим завитком, малюю півкільце; (22) Одного здалося мало - додаю ще одне
23 24 25
(23) Настав час першого нижнього листа - наголошую контур; (24) обвожу; (25) далі все за старою схемою, з центром теж думаю зрозуміло - маленькими точками малюю віяло (або перо кому як подобається), на кінці кожної лінії велика крапка.
26 27 28
(26) малюю більш дрібні (простіші) листочки; (27) заповнюю простим малюнком; (28) перший раз милуюся з далека (треба б частіше!)
29 30
(29) подивилася-подивилася і вирішила додати ще один великий лист, всередині намалювала завиток з обведенням і додати третій півкільце під першим завитком, як би з'єднала його з першим листом, за одне поставила точки на другий завиток (помітили напевно, що там точки злилися в деяких місцях) що б розділити візуально "Спар" точки; (30) знову подивилася здалеку і додала ще один простий завиток, та трохи підмалювати бутон.
Взагалі для мене цей процес практично нескінченний ....
Мені б дуже хотілося дізнатися вашу думку про моє МК, може щось треба підправити в ньому? А так же, якщо він вам стане в нагоді, покличте мене будь ласка подивитися результат вашої роботи!
І ще хочу сказати - я зворотну сторону пляшечки теж фотографувала покроково, тільки там малюнок від центру, чи треба робити ще МК? А повністю закінчену пляшечку покажу на днях.
І ще хочу сказати - я зворотну сторону пляшечки теж фотографувала покроково, тільки там малюнок від центру, чи треба робити ще МК?